reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

No i w koncu nie poszlam wczoraj po to skierowanie, bo sie nie moglam zebrac :sorry2::-p

Sara kataru dostala, ale daje jej od wczoraj wit. C w kroplach i Clemastinum, wiec mam nadzieje, ze szybko przejdzie :tak:
Na szczescie apetyt ma normalny i samopoczucie tez ma dobre :tak::-)
 
reklama
Wojtek ma czerwone krwinki w moczu, i nic więcej, ale że mój ojciec ma niewydolność nerek to genetycznie obciążony i jesteśmy pod kontrolą nefrologa:tak:
Aluta też przeziębiona, groprinosin mamy i eurespal, 4 nocki kaszlała jak szalona, no ale na syropach już jest lepiej:tak:
 
Wojtek ma czerwone krwinki w moczu, i nic więcej, ale że mój ojciec ma niewydolność nerek to genetycznie obciążony i jesteśmy pod kontrolą nefrologa:tak:
Aluta też przeziębiona, groprinosin mamy i eurespal, 4 nocki kaszlała jak szalona, no ale na syropach już jest lepiej:tak:
Dokladnie, lepiej miec to pod kontrola :tak:
A Alutce zdrowka zycze :tak::-)

U nas katar juz ciut mniejszy, mam nadzieje, ze 2-3 dni i przejdzie zupelnie :tak:
 
no i coś tej Ali nie chce przejść, gorzej nie jest, ale czy lepiej... jak do poniedziałku się nie zmieni to znowu do lekarza:tak:
 
no i coś tej Ali nie chce przejść, gorzej nie jest, ale czy lepiej... jak do poniedziałku się nie zmieni to znowu do lekarza:tak:
I jak Alutka? Przeszlo jej? Mam nadzieje, ze obylo sie bez wizyty u lekarza :tak:
Sarze katar minal tak szybko jak sie pojawil - w sumie 3 dni to zajelo :tak::-)
 
I jak Alutka? Przeszlo jej? Mam nadzieje, ze obylo sie bez wizyty u lekarza :tak:
Sarze katar minal tak szybko jak sie pojawil - w sumie 3 dni to zajelo :tak::-)
niestety nie, w niedzielę to już było apogeum i w pon. do lekarza, dostała zyrtec i syrop echinasal, w końcu przestała kaszleć:tak:
 
jak tam dziewczynki?? zdrowe już??

a my wylądowaliśmy u dermatologa:baffled:
Ami przytarła sobie nóżke o parkiet(sobota), nic strasznego by sie wydawało, małe otarcie o średnicy 0,5cm a po weekendzie w poniedziałek wieczorem jak mi ja przywieźli wielka rana na 2cm(mam mówiła ze wygląda to brzydko ale myślałam ze jak to babcia przesadza), w nocy całe przescieradło z ropy, wiec my do dermatologa(pediatre sobie darowałam ) dostałyśmy antybiotyk doustnie i w maści , teraz juz ładnie sie goi ale wyglądało paskudnie.
dermatolog powiedziała że na takie właśnie przytarcia trzeba uważać bo mogą wyleźć niestworzone historie :confused: jak sie przytrze to zaatakowac oxycordem albo fioletem i jest pewność ze sie nierozbabrze:tak:
i katar nam sie przyplątał, śpik do pasa, na szczęści młoda uwielbia zakrapianie nosa:baffled:
 
reklama
Do góry