reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

karoo jak dzisiaj z Jagódką? lepiej troszeczkę? tetry pewnie z gencjany nie dopierzesz, no chyba, że masz fioletowe pieluchy, z kalium też ciężko doprać, byle się pupka zagoi:tak:
Bedyta, co dziwne to wszystkie pieluchy i majteczki sa z gencjany pieknie odeprane - zadnego sladu nie ma :-) Co do grzybicy to juz wszystko ladnie zaleczone, gencjana juz mamy nie smarowac, ale jeszcze kilka dni clotrimazolem, mam nadzieje, ze tak juz zostanie. Tylko ze mala mi sie w nocy rozchorowala, bo obudzila sie ze strasznym placzem, z katarem lejacym sie z noska, rozkaszlala sie potwornie i trzy razy zwrocila mi tym sluzem co jej w gardelku zalegal - poszlam dzisiaj do lekarza, na szczescie jakiejs duzej infekcji nie ma, ale juz lekko swiszczace oskrzela, wiec znowu leki wziewne, no ikupuje dzisiaj tube do inhalacji - koszt to bagatela 65 zeta, ale do buzi maluchom nie powinno sie tymi lekami psikac, bo moga grzybicy w buzi dostac :-( no ale co zrobic, to juz 4 raz jak mamy to stosowac, wiec chyba trzeba zainwestowac...
 
reklama
karoo dobrze, że pupka już zaleczona, ale organizm osłabiony i zaraz się inne pieroństwo przyplątało:-( dużo zdrówka dla Ciebie i Jagódki:tak:
a u mnie Wojtek chory, wirusowe zapalnie gardła, dostał antybiotyk, teraz jestem ciekawa czy Alkę się uda uchronić...
 
Karoo ciesze sie ze sie Jagodce poprawilo, oby wiecej nie wrocilo.

Bedyta mam nadzieje ze Alke ominie i duzo zdrowka dla Wojtka
 
Karoo- biedne to Twoje dziecie :-(, dobrze że choc pupcia zagojona, duzo zdrówka Jagodzianko:tak:
Bedyta- może Alutka jakos sie wybroni tego życze i zdrówka dla Wojtuli równiez:-)
 
Karoo, biedna ta Twoja Jagodzianka :-( Caly czas cos. Dobrze, ze pupcia juz prawie zdrowiutenka. Duzo zdroweczka dla Jagodki!

Bedyta, oby Alutke chorobsko ominelo! :tak:
 
reklama
Do góry