reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

Kamisia no termin mam na 27ego. hm usg no mialam wlasnie miesiac temu tylko tutaj jak jest ok to jest ok, nikt nie robi pomiaru masy malenstwa bo `po co`. Eh.. po prostu jest inaczej i musze sie z tym oswoic.

Gina, hm w razie gdyby Twoje dzieciatko sie nie zdecydowalo to kiedy wywolanie? Co Twoj gin mowil? Mnie sie wydaje ze w kazdej chwili moze Cie zlapac.. tak czasem bywa ze tak sie czai czai a potem w kilka godzin wszystko sie rozkreca. nie trac wiary!

Corin, Twoja Ewcia to jest maly rozbojnik :-) trzymam kciuki, oby to byl TO.
 
reklama
Gina, ja cie pamietam :-) ty to juz jestes tykajaca bomba ;-) ale biec do tramwaju w 9 miesiacu?? Hihihihihi niezla jestes :-D

Sunset w poprzednich ciazach tez nie mialam monitorowanej wagi, nawet polozenia dziecka nie sprawdzali. Przy przyjeciu do szpitala polizna objela mi brzuch takimi szczypcami jakby i stwierdzila" nie duzy" a syn wazyl 4100 i mial ponad 50 centow :-)
 
Corin ty to tu weteranka jesteś jeśli chodzi o przepowiadacze. może przesłałbyś mi ich trochę :)

Sunset nic na razie nie wiem, we czwartek kolejne ktg, mam nadzieję wtedy się wszystko rozstrzygnie. w duchu liczę że w piątek mnie wezmą do szpitala. co do wagi dzidzi to też nic nie wiem ostatnie usg miałam na przełomie 35/36 tygodnia (2 450 +/- 300g)i troche sie stresuję że będe musiałam takiego małego klocuszka wypchać z wagą koło 4 kg, no ale co zrobić.
 
Ostatnia edycja:
gina_1 jeju to ja w 36tyg miałam tzn mój synuś 2650g +/-250 g też się boję, że będzie klopsik... i nie wiem czy dam radę...A dziś nie miałam usg więc nie wiem ile teraz waży...

Allle mnie teraz skurcze wzięły i bóle krzyża masakra jakaś:-( , Corin nie jesteś sama....chyba że u ciebie wyciszyło się...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
powiem szczerze, że brak usg w ostatnich tygodniach trochę mnie martwi, mały niby sie rusza i to baaardzo, ale moje łożysko już od 35 tyg jest w IIIst dojrzałości, myślałam że dziś chociaż lekarka rzuci okiem, ale niestety zbadała mnie tylko stwierdziła że nie ma warunków do porodu i tyle
 
Corin to ciągnę fluidy może sie cos ruszy ;-)
kamisia no niestety jesteśmy na straconej pozycji, ale we czwartek nie odpuszczę przykuję się do aparatu
 
Corin nniiieeee myślę, że nie.... poza tym czop mi jeszcze nie odszedł :-D Także nakręcać się nie będę... A mój małż.dopiero za 2.5h wraca z pracy.... No ale jak by co to tak szybko się nie rozkręci chybaaaaaa heheh.

gina ja mam zgłosić się w sobotę... może wtedy się dowiem ile waży bo jak już ze 4kg lub ponad to będę prosić o cesarkę... chociaż wolałabym nie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry