reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

reklama
Cześć wieczorkiem :-)

Corin - oj.....daje Ci mała w kość. Zapisuj to, opowiesz jej na 18 urodziny ;-) :-p:sorry2: Faaaajnie...do piątku już tak bliziutko :tak::-)

gina - to rzeczywiście twarda sztuka jesteś ;-) Ja pierwszą córę urodziłam 3500, sn i dałam radę, lekarz straszył, że będzie 3800, było OK :tak: U mnie łożysko ma 3 stopień już od 32 tygodnia - lekarz sprawdzał przepływy tydzień temu i wszystko było w najlepszym porządku.

kamisia - to zależy od wielu czynników, nie tylko od wagi dzieciątka, oby udało się sn :tak:

Milenka wciąż z głóką do góry....aahhh...A już mi tak daje po żebrach, że szok....
 
Kkasiulka to trochę mnie uspokoiłaś, ale wiadomo, że u każdej z nas jest inaczej. strasznie mnie dziś suszy, a od tego biegania zrobily mi się słonikowe stópki jak to mój małż nazywa, chyba jutro zrobię sobie badania krwi i moczu, a tym czasem żegnam się.spokojnej przespanej nocy wam życzę, no chyba że wolicie noc z wrażeniami godziny W :) buźka
 
corin Wyslij tych skurczy do mnie.
Dziewczyny juz wszystko robie aby miec te skurcze, i nic. Nie moge znalesc sobie miejsca, juz powoli zaczynam sie dolowac. Chcialabym poczekac cierpliwie, ale same rozumiecie ze chcica przytulenia dzidziusia jest silniejsze.

U mnie lekarz mi mowil ze wody i lozysko jest wporzadku, z maluszkiem jest wszystko ok i kazal czekac. w srode mam wizyte wiec zobaczymy.

kamisia jak tam te skurcze
 
corin Wyslij tych skurczy do mnie.
Dziewczyny juz wszystko robie aby miec te skurcze, i nic. Nie moge znalesc sobie miejsca, juz powoli zaczynam sie dolowac. Chcialabym poczekac cierpliwie, ale same rozumiecie ze chcica przytulenia dzidziusia jest silniejsze.

U mnie lekarz mi mowil ze wody i lozysko jest wporzadku, z maluszkiem jest wszystko ok i kazal czekac. w srode mam wizyte wiec zobaczymy.

kamisia jak tam te skurcze

Pierwszą córcię przenosiłam 4 dni, zaczęło się bardzo niespodziewanie, a przez całą ciążę nie miałam żadnych przepowiadaczy. Teraz już max tydzień - wytrzymałaś 40, jeden też dasz radę!! Trzymam kciuki!!!!!!!
 
kkasiula dzieki kochana za kilka slow wsparcia. nie wiesz jak to pomaga. Mam nadzieje ze wszystko w porzadku u Ciebie

Kto ma Cię wspierać jak nie my.......Po to tu jesteśmy. Każda z nas przeżywa to samo - nie możemy się doczekać maluszków. Tak jak Corin pisała - tego zapachu, malutkich rączek, paluszków.....Cudo!

Corin - jak się czujesz??

U mnie dobrze......fizycznie czuję się dość dobrze, trochę tylko mi małą głową po żebrach daje. A jeśli jest głową w górę, to znaczy że czeka mnie cc, a przeżyłam już jeden poród, wiem, że da się to przeżyć i chciałam drugie dziecie tak samo sprowadzić na ten świat....no cóż....nic na to nie poradzę. Już to zaakceptowałam - nie miałam innego wyjścia :-)
 
Ostatnia edycja:
silwia no są nadal ale delikatne powiedziałabym, teraz sobie "polepszyłam" pobiegłam trochu po schódkach z telefonen do siostry i masz zwijam się teraz z bólu, doszły bóle podbrzusza... Ale poleżę to przejdzie mam nadzieję...
A u Ciebie na pewno niedługo coś się rozkręci niespodziewanie,może dziś może jutro ale na pewno u Ciebie bliżej jak dalej... Bo ja mam jeszcze czas i nic nie wskazuje na wcześniejszy poród... A przepowiadacze niech sobie są ;)
 
reklama
kkasiula to już nie ma szans, że mała sie odwróci? Uparta jest no.:-) Nieważne jak rodzisz, ważne żeby zdrowa była i się dobrze rozwijała potem ;)
 
Do góry