reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

Witam się i ja, dziś tak późno, bo z rana ewakuowałam się z domu. Od poniedziałku jest u mnie młodsza sis i siostrzenica, pojechałyśmy kupić Majuni fotelik, taki od 15kg, kawka plus ciacho, dłuuugi spacer i plac zabaw, znów spacer, potem kolejna runda po Tesco, frytki.....I nic - nawet jednego skurczu :-D Ale ze mnie terminator, jestem tylko zmęczona, mam potwornie opuchnięte nogi. Skoczyłam rano na badania, czy aby nie ma białka w moczu, ale nie, wszystko OK. Ale opuchlizna już mi nie schodzi....:-( Do porodu chyba pojadę w klapkach małżonka......

Corin - może na tę burzę takie nerwy miałaś? Ja też się boję.....bardzo :-) Nie wiem czego bać się bardziej, sn czy cc. Ja z M. też zdarzyłam się popstykać....

A w kinie dało sie wysiedzieć, nawet popcorn wsunęłam - popiłam Colą....nic małej nie rusza!! No i ja po prostu uwielbiam Harrego Pottera.....:-)

Do terminu niby 3 dni.....no faktycznie która z nas pierwsza poleci na porodówkę ;-) Ja mam jeszcze wizytę u gina 25 lipca, w gabinecie. Ciekawe co mi powie.......
 
reklama
Aj tam dziewczyny i mnie dopadło... Muszę się wam wyżalić bo nie mam komu sorki... Wkurzam sie na wszystko , cała noc nie spałam myślałam że w dzień sobie odpocznę ale za ch...rę nie mogę wszystko mnie boli , przewracam się z boku na bok, ledwo chodzę w głowie mi się kręci, krocze boli jak oszalałe po prostu mam dość! :-:)-:)-( Niech to się jak najszybciej skończy....
Przepraszam , że wam humorki psuje... Ale musiałam , możę mi będzie lżej....
 
Kamisia, bardzo dobrze cie rozumie. Ja czuje sie dokladnie tak samo, no moze z ta roznica ze ja bym dodala jeszcze pare kilo kamieni do brzucha. Brzuch mi tak ciazy ze jak chodze to go podtrzymuje od spodu, bo mam wrazenie ze zaczne go za chwile kopac kolanami ;-)

Mala przytulona jest do prawej strony brzucha i ani mysli przekulac sie na lewo. Cala prawa strona przez to boli mnie mocno.

Stan blogoslawiony, co?
 
Niestety takie są uroki... Ale dlaczego to tak długo musi trwać , tak mi się dłuży teraz... ty przynajmniej czekasz do piątku a ja? nawet nie wiem nie znam dnia ani godziny hehe. Mój mały się strasznie kręci , szczególnie wieczorem tak uciska,że chodzić nie mogę...
A co t u taka cisza nadal... czyżby burze wszystkie wystraszyły hehe :-)
 
hehe niech jeszcze trochę pogrzmi , powwali to może mój mały się wystraszy i zachce mu się wyjść do mamusi :-)
Aj już mi różne głupoty do głowy przychodzą...
 
Ewie sie poprzestawialo, ozywia sie dopiero koło 22-23 i walczy w nocy, a dzien prawie w calosci przesypia. Nawet nie licze zejej sie to jutro przestawi, poprostu postanowila pokazac ze to jednak ona rzadzi i dostane do wiwatu od piatku ;-)

Ciekawe czy ja jutro bede wogole spac...
 
A ja to czasem zastanawiam sie kiedy moje dzieciątko śpi i czy w ogóle śpi?:szok: W ciagu dnia czuje ruchy prawie non stop niby nie tak "energiczne" jak wieczorem ale jednak...w nocy co sie obudze tez czuje kopniakki hehe Mam nadzieje, ze po narodzinach bedzie odsypial te wybryki :-D
 
reklama
Corin, sypiesz dowcipem więc chyba nie jest tak źle ;)
Mi też jest ciężko, może jestem dziwna bo mnie chyba najbardziej bolą stopy!! Chyba od tego ciężaru.. No i w nocy mam duży problem z przewróceniem się z prawego boku na lewy. W drugą stronę jest łatwiej bo zazwyczaj zrzucam nogi z łóżka i wstaję przy okazji załatwić się a potem po prostu kładę się na drugim boku :)

Przyszedł mężunio, idę mu herbatkę zrobić i kolacyjkę sobie zjemy :)
 
Do góry