reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Witam, Witam:)
Ja nie wchodzę często na wagę, bo nie chcę się dołować;( Ważyłam się jakieś pół roku temu było to 49.9kg na 172cm wzrostu... Wlazłam na wagę dwa dni temu i było to już 53kg na nadal taki sam wzrost na szczęście :p Coraz bardziej zaczyna mi się podobać na wadze:) szkoda że tylko widać to na brzuszku (na którym gromadzi się tłuszcz i wylewa się ze spodni;( ) ale cycki mi strasznie urosły ( czego nie można ukryć że mój facet jest zachwycony;D)
Pozdrawiam Wszystkich cieplutko:)
 
reklama
Ja w chwili obecnej 63 kg na 166 cm wzrostu... jestem w 8 tyg. przybyło mi jakieś 2,5-3 kg ...a nic nie jem :dry:
 
Hej, ja ważę 53 kg. Na razie chyba za wcześnie żeby przytyć. Póki co mogę tylko schudnąć, bo straciłam apetyt i na jedzenie nie mogę patrzeć ;-)
 
Ja przed ciążą ważyłam 56 kg przy wzroście 165. Na pierwszej wizycie gin mnie nie badał ale w najbliższy poniedziałek zweryfikuje swoją wagę.
Ale boję się że moja waga będzię szybko rosła bo jedyne na co mam ochote to słodycze i chipsy... no i dużo dużo owoców:-D
 
Czesc dziewczyny, pisze, chociaz pewnie powinnam poczekac do jutra ( pierwsza wizyta u gin, no i zobaczymy) wiec moja waga obecna to 64 i wzrost 178. Dziewszyny nie martwcie sie, na pocieszenie powiem iz w pierwszej ciazy przytylam ok.....30 kg:) i zrzucialam to, a wlasciwie samo sie zrzucilo w ciagu 5- 6 miesiecy, stopniowo.
 
Hej wszystkim mamom obecnym i przyszłym! Ja mam pewne obawy - mam 180 m wzrostu i ważyłam przed ciążą prawie 80, a co będzie dalej???

 
moja 3 ciąża -170 wzrostu i jak narazie 64 kg od 3 tyg . niezmiennie -najwięcej ważyłam w 2 ciązy 72 pod koniec -ale Oliwka była spora bo 4100 miała .Narazie chwilowe napady na słodycze :)
 
Przed ciążą 51,5 kg na 157 cm wzrostu... Teraz 8tc i waga wskazuje 53,5 kg:szok: :-D Ale słodycze są pyyyyycha :-) No i kanapeczki z musztardką :angry: :tak::-D
Buziaki mamulki :blink:
 
reklama
ja na szczeście zgubiłam troszkę przed ciążą - bo po dwóch stratach i tabletkach udało mi sie dobic nawet do 65 kg przy 157 - tak wiec po drugiej stracie postanowilam, ze jak nie moge byc mama to chociaz schudne no i zrzucialm do 59 i w piewrszym momencie nawet myslalam ze to nie ciaza tylko skutek szybkiego chudniecia opoźnia mi @:tak: a tu niespodzianka - teraz waże 61 kg:zawstydzona/y: i mam nadziej przytyc tylko ksiazkowo-ciazowo bo łatwiej bedzie mnie przeskoczyc niz obejsc :rofl2:
 
Do góry