reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzylatek nie mówi:(

reklama
gratulacje super prezent, jejku ja tez czekam az zaskoczy, czalal po malu powtarzac tylko jej taki leniwy powie raz i zaraz nie mogę! ale może w końcu zacznie mówić coś więcej po polsku :)
 
Hej dziewczyny znowu cisza!!!!co jest?jakie u was zmiany???bo ja z dawidkiem zaczęliśmy chodzić do przedszkola codziennie!tzn.ja siedze na korytarzu a mały szaleje z dziecmi w sali.nie wychodzi na zewnątrz bo myśli że ja poszłam do domciu;)najgorzej jest na wejsciu bo nie chce iśc beze mnie ale są fajne opiekunki no i dzieci go wołają i wchodzi.cieszę sie bardzo i mam nadzieje ze od stycznia bedzie juz wpisany na liste.NO I MAM NADZIEJE ZE PRZY DZIECIACZKACH ZACZNIE W KONCU MOWIC:-)POZDRAWIAM:tak:
 
Malgosiu to swietne nowiny przynosisz:tak: super ze chodzicie codziennie no i 3mam kciuki za to zeby wciagneli Was na liste:tak: i zobaczysz z czasem sie rozgada przy dzieciaczkach to super terapia:tak:
U nas mowa nadal idzie do przodu i juz ladnie wymawia sz chociaz nie zawsze ale Arek ma to utudnione bo ma gotyckie podniebienie problemy bywaja z zachowaniem
 
Ostatnia edycja:
witam! posłaliśmy synka do przedszkola w marcu, dopiero po kilku miesiącach słychac było poprawę - póki co mówi wyraźnie mama tata baba i nie - oczywiście, ale "po swojemu" rozgadał się zdecydowanie :) od września 2 razy w tyg logopeda - mam nadzieję na postępy bo martwię sie starsznie o niego :-(


trzymam kciuki z apostępy waszych pociech :)
 
czesc dziewczyny!!!!!przede wszystkim życzę szczescia w nowym roku:)Dawidek od jutra zaczyna chodzic codziennie do przedszkola.bedzie juz jadl z dzieciaczkami.co prawda opiekunka nie jest zachwycona jego obecnoscia bo bedzie musiala zwracac na niego wieksza uwage i nie bedzie miala tyle czasu na ploty z kolezankami i kawke:-pale co mnie to od tego w koncu tam jest.wazne ze pani dyrektor powiedziala ze ma chodzic a ja mam sie niczym nie przejmowac;)jesli zrobi jakies postepy napewno wam to napisze.aha no za3tygodnie jedziemy do kliniki w Poznaniu na badania nawet nie wiem jakie dokladnie napewno zbadaja mu sluch.mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.pozdrawiam was!
 
Na pewno będzie wszystko dobrze a i z mowa się poprawi, a szanownymi paniami przedszkolankami się nie przejmuj one tam są żeby opiekować sie dziećmi a na plotki maja swoja przerwę a jak by cos sie dzialo to nie bój sie im tego powiedzieć. U nas sa postępy maly zaczyna chętnie powtarzać i nauczyl sie kilku nowych slow zarówno po polsku jak i po duńsku tak wiec ciesze sie i jestem dobrej myśli :)
 
Witam!a tutaj znowu taka cisza????dawid ostatnio zaskoczył nas bo przyszedł z przedszkola i zaczął mówić:dadam(czyli Adam)talol(Karol)sam sam(ten z bajki)dziadzia(dziadek)super cieszę się!!!!a w poniedziałek jedziemy do kliniki w Poznaniu na oddział foniatrii i audiologii nawet nie wiem jakie bedzie miał badania ale pewnie słuch itp.strasznie się boję.Jak wrócimy dam znać,trzymajcie kciuki.pozdrawiam:-)
 
reklama
trzymam kciuki żeby było oki. Ritka odkąd poszła do przedszkola bardzo się rozgadała jeszcze nie wszystko rozumiem, ale mała bardzo się stara mówić wyraźnie nawet Panie w przedszkolu ją chwalą.
 
Do góry