reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

jestem ze śniadankiem...ja mam monotematyczne od kilku dni-czyli bułki z masłem i miodem-chyba na jesień mój organizm tak się miodu dopomina bo w inne pory roku na miód nie patrzę-a mam teraz taki pyszny-lejący;))

Weroniczka no wiem jak to z tym zalataniem...jak już uszyjesz dla Małgosi to pochwal się ;)
a Joaś jakiś czas temu pisała mi ,że już nie karmi piersią i ,że trochę odzyskała wolność..

Sempe no,no..-witam super babkę
c005.gif

fajnie,że się chłopiec tak o Tobie wypowiada -
c006.gif
urosłaś co ?? :))))to na pewno jest bardzo miłe;)
ano i mam nadzieje,że prezenty dotrą do chłopaków...

Pawimi-witam i miłej reszty dnia.

Wisieńka- jak tam u Ciebie??

Izulka najważniejsze,że czujesz się pewnie z kółkiem-w końcu sie uda...jesteśmy z Tobą i nadal trzymam &&&& !


babki co u Was???
pozdrawiam i smacznego śniadanka jedzącym;)
 
reklama
Witam laseczki,jak samopoczucie?Izulka najważniejsze,ze testy zdane,jestem tego samego zdania co mama,ze w koncu się uda3mam kciuki kochana.Ja równiez juz po śniadanku u mnie bułeczka z pomidorkiem i ogórkiem,Miłego dnia dziewczyny
 
Hej,
jak wczoraj byłam w Jeleniej słońce prażyło jak na plaży ! A dzisiaj od rana trąbią w radio , że w Karkonoszach właśnie pierwszy snieg tego roku!!!
U nas pochłodniało zaraz mamy + 5 stopni:((( Jak jak nie cierpię tych szarości, zimna :((( Zaraz doły, smutki...
do pracy wracam 18 .10 zobaczymy jak to będzie po 2 latach przerwy... Zmiany zmiany. Trochę mam nerwa ale cieszę się, że oderwę się od kochanych ;-)dzieci. Bardzo mi tego potrzeba. Bo czasami to mam dosyć towarzystwa Hanki i starszaków ...
 
I jeszcze zdjęcia z naszego poprzedniego weekendu w Karkonoszach. Przespacerowalismy sie na Szrenicę i do Vouseckiej Boudy. Pogoda była letnia i tłumy ludzi jak na Marszałkowskiej :(.
 

Załączniki

  • IMGP3119 (Kopiowanie).jpg
    IMGP3119 (Kopiowanie).jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 64
  • IMGP3125 [800x600].jpg
    IMGP3125 [800x600].jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 62
  • IMGP3141 [800x600].jpg
    IMGP3141 [800x600].jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 64
  • IMGP3153 [800x600].jpg
    IMGP3153 [800x600].jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 70
  • IMGP3156.jpg
    IMGP3156.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 67
  • IMGP3161 [800x600].jpg
    IMGP3161 [800x600].jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 73
  • IMGP3170 [800x600].jpg
    IMGP3170 [800x600].jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 63
Witajcie. Ja dziś sprzątam mieszkanie. Nie wiem po co robię takie porządki jakby mi goście w niedziele mieli szafy sprawdzac, no ale z moją tesciową to całkiem mozliwe:-D Pogoda się zepsuła i nie poszłyśmy na poranny spacerek bo gwizda i zarzuca deszczem. Milusia ma teraz pierwszą drzemke to zrobiłam sobie chwilę relaksu przy ricore:-D Od wczoraj je jakby więcej. Może dziś będą juz jakieś wyniki. Może bo wożą te materiały do wro do laboratorium i moga byc i w poniedziałek.
Izulka ale świetna pogoda mimo, ze październik no i pewnie dlatego takie pielgrzymki. Zdjecia świetne i faktycznie Hani minki nieziemskie. No a po za tym czekam z utęsknieniem na takie kucyki u Milusi. Bo na razie hmmm:-D


Wczoraj poszłam na całość i obciełam włosy . Miałam do połowy pleców. Pol wywalił oczy jak wrócił do domu bo nic nie wiedział. Ale wywalił tez jęzow czyli oki
n015.gif
. Nie miałam już cierpliwości do tych włosiskow. Po ciązy tak wypadały, ze co rano sprawdzałam czy nie mam łysych placków:-D Poszłam do fryzjerki a , ze miała właśnie 45 minut przerwy a Mila spała to mówi do mnie " może teraz" no iiiiiiiiiiii stało się:-D:-D:-D



mama dzieki za super emotki
k020.gif
. Zalatana jestem przed chrzcinami. Bo i zakupy musze zrobić i poszykowac jedzonko. No i nieszczęsne prasowanko.
Izulka ja tez zdałam za drugim razem. pierwsze koty za płoty. Na pewno teraz się :-)uda
Weroniczko czekamy na zdjęcie sukieneczki Małgosi. masz skarby nie ręce dziewczyno takie śliczności produkujesz
Agabeta zawsze najważniejsze, ze zdrowy dzidziuś. Dziewczyny u ciebie po prostu rządzą. No tatuś musi być przerazony bo jak ruszycie razem na zakupy:-DMój Pol się śmieje, ze niedługo trzeba będzie 2* fryzjer, 2* kosmetyczka, 2* sukienka, 2* szpilki:-D:-D:-D:-D:-D:-DGratulacje kochana
Sempe Najlepsze zyczenia dla Rafałka. Wczoraj nie było mnie więc przepraszam, ze spóźnione. Pyszności nagotowałas to mieliście wspaniałam ucztę:-) A z tymi przesyłkami nie wychodzi w najwazniejszym momencie. U nas tak było z torbą do szkoły:angry:
Pozdrawiam wszystkie jesiennie
s020.gif
i pokazuję moją nową fryzurkę w jakości komórkowej:-D:-D
 

Załączniki

  • 20111006378.jpg
    20111006378.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 77
No proszę jaka sliczna dziewczyna :-) z tej naszej Wisienki :-)

Witam piątkowo.
Dziś dzień jak codzień czyli mam podopieczną do 16. O 17 za to wyjeżdżam z dziećmi na wieś bo mąż ma szkołę w weekend i nudzilibyśmy się tutaj.

Zmykam pakować rzeczy na wyjazd i robić obiadek. Dziś placki ziemniaczane :-) Dawno nie robiłam i tak jakoś wczoraj naszła mnie na nie ochota.
 
dzien dobry - sle slonce i dziele sie ciepelkiem, dzis 28 st wiec wystarczy dla wszystkich! Ja teraz jade do szkoly z dziecmi i prosto do biura bo mam spotkanie i wychodze dzis zaraz po lunchu. Szkoda takiego upalnego dnia przesiedziec w pracy zwlaszcza ze piatek czyli juz prawie weekend a poza tym to pewnie jeden z ostatnich taki cieply dzien.
Milego popoludnia zycze!
 
Weroniczka :)) ja w środę miałam placki ziemniaczane zrobione przez męża :)
przyjemnego wypadu na wieś .

Wisieńka ja już chwaliłam ,ale raz jeszcze napiszę ,że ślicznie ,kobieco i seksownie wyglądasz ;))
również pozdrawiam jesiennie..

Pawimi-leć po chłopców...i przyjemnego ciepłego dnia;) u nas wczoraj był ostatni ciepły -od dziś coraz zimniej ma być i deszczowo i niestety wietrznie....;/


dziś na 17 mamy to ognisko integracyjne u Zuzy w szkole i nie wiem czy pójdziemy--zobacze jaka bedzie pogoda,póki co jest oki...
 
reklama
Hejka
Zajrzałam do was, dawno nie pisałam:-)
Wisienka :szok: ile ty masz lat? sorry za takie pytanie ale nie nadrobilam wsio wiec jak pisalas to przepraszam... :*
mama05 jak tam staranka? ja ciagle trzymam &&& :*
pawimi pozazdroscic tych upalów u was ;P u nas dzis ledwo 12 stopni ;]

U nas oki, jakos leci, daniel jest na antybiotyku :-( no ale juz z nim coraz lepiej....
Jakos tak zaglądam ale nie daje rady wszystkiego nadrobic... wybaczycie?
 
Do góry