reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

********Solenizantkom wszelkim (i malemu Dominisiowi rowniez) spozniona zycze spelnienia tego wszystkiego o czym sobie w serduszkach marza*******

wiem, mialam byc w piatek wieczorkiem ale juz nie dotarlam. Wrocilam z tego dziadowskiego szkolenio-konferencji (coza strata czasu:baffled:), oczywiscie sobote mialam czysto gospodarcza po zapuszczonym calym tygodniu a wczoraj pogoda byla taka ze spedzilismy dzien na naszej lodce-motorowce na jeziorze za domkiem bo zarowa tak piekla ze nie dalo sie nic innego robic:happy2:
Zreszta lena moze potwierdzic:tak: my -prawie sasiadki sie juz poznalysmy na wymarlym watku zhamerykanizowanych mamusiek;-)ale nie chciala sie ze mna spotkac:angry::sorry2:

oj kupisz, kupisz, widac w niewlasciwych sklepach szukasz:-)
no i potwierdzam - pokoik piekny, czekalam na te fotki cokies bo ciekawa bylam efektu koncowego - kiedys biedna dwa dni szorowala meblami z jedego kata w drugi:-D, bardzo podoba mi sie ta ciemna podloga ;-) Ja niestety mam jasniesza bo czesiowo podloga juz byla zrobiona przez developera i musielismy zrobic podobna zeby nie bylo zbyt wielkiego kontrastu typu krowa laciata. Ale wole zdecydowanie ciemne podlogi. No i wszelakiego rodzaju kamien naturalny. Jakies wykladziny czy gumolity nigdy do mnie nie przemawialy.

mamusiu - zamowilam ci to co mialam wiec czekam kiedy to wszystko dotrze do mnie. No i czekamy na spis tresci od szefowej;-)

aneczka - gratulacje no i spokojnej, zdrowej ciazy zycze.
katrina, zuzinka - przykro mi, ale jak to mowia, co sie odlecze to nie uciecze, moze za duzo ciezarowek na watku w chwili obecnej? trzeba troche w poczekalni postac zeby sie mniej tloczno zrobilo:rofl2:
joas - zycze zebys przetrwala do konca tygodnia bez pani opiekunki.

ewunia - problemy o ktorych piszesz moga byc przejsciowe, moje dzieci kolejno tez takimi mnie czestowawy w roznych etapach. Vincent doprowadzal nas do szalu jak trzeba bylo po 101 razy maszerowac na gore bo krolewicz mial dziwne rzadania.Na szczescie ostatnio juz mu to przeszlo bo nawet moj swiety maz cierpliwosc tracil:no:

maureen - jestem, jestem ....ostatnio to najwyzej upal mnie moze roztopic...chociaz jutro maja byc jakies silne wiatry i burze brrrrr nie lubie:baffled: po tych ostatnich polamanyc drzewach, zalanych ulicach i tygodniu bez pradu mam stresa,

No dobra, chcialam was doczytac ale nie dalam rady, wiec wybaczcie jesli nie poodpisuje wszystkim. Zmeczonym pogoda troche slonka i optymizmu sle.Zafasolkowanych zdrowka a tym jeszcze nie - duzo cierpliwosci i przyjemnosci z dzialan:-D
Lece dopilnowac dzieciaki bo jedza juz godzine sniadanie:nerd: sama musze dolewke z kawki. Poza tym panowie mi tu sprzataja ogrod i trawke kosza wiec musze ich pogodnic zeby wyciete krzaki zabrali. Maz podczas mojego niebytu wycial zdechle nadlamane krzaczyska wykonczone upalem i tymi szalonymi wiatrami. Ten tydzien obiecuje ze bede, bo zostalo mi kilka tyg. wakacji i musze je wykorzystac na lenistwo.

Kto się nie chciał z Tobą spotkać??????????:-DCzekałam,czekałam i sie nie doczekałam,wątek umarł śmiercia naturalną i zniknęłaś.
Boże Wy narzekacie na brak słońca,a ja chętnie podzielę,żarówka taka,że już nie da się wytrzymać.My spędziliśmy weekend w Michigan nad jeziorkiem oto mój brzucholek z sobotyZobacz załącznik 377653
Badania na cukier przeżyłam,chociaż myślałam,ze mnie tam szlag trafi siedziałam od 8 rano do 1 po południu.
 
reklama
Lena - ten watek byl kiedys bardzo aktywny, pozniej pojawialy nam sie rozne trolle i podczytywacze, na koniec nie doszlo w brutalny sposob do dlugo planowanego spotkania dziewczyn z roznych stanow i mysle ze chyba to zniechecilo uczestniczki watku na dobre od wszechstronnego udzielania sie...teraz kazda napisze cos raz na dwa miesiace zeby sztucznie podtrzymac watek i tyle.
O tej zarowie to mi nawet nie mow, mam juz dosc, dzis znowu na spacer sie nie wyjsc, wczoraj wieczorem pojechalismy na rowery to malo nie umarlam tak mi pikawa skakala z goraca..a przede wszystkim z tej duchoty! Dzisiaj niestety glowa mnie boli, znowu jakas burze na noc zapowiadaja, jak slysze to slowo BURZA to zaczynam miec na serio stracha po tych wszystkich ostatnich anomaliach. Aaaaaaa...spotkanie jak najbardziej aktualne ;-) Fajna foteczka! jeziorko tez fajne haha, mam taki sympatyczny przywilej ze nie musze nigdzie jezdzic nad wode bo ja mam...za domkiem wiec wczoraj tez spedzilismy prawie caly dzien tylkami w wodzie. Moje chlopaki szalaly na lodce, ja sie troszke opalalam i plywalam. A jak wyniki badan? Kiedy bedziesz cos wiedzec?

sempe - fajnie ze juz jestes i ze zastalas chate w calosci bez uszczerbkow :D
 
tak w ogole to wlasnie buleczki razowe z platkami owsianymi robie, mam swieza kawka to...zapraszam :-D
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ależ Wam zazdroszczę tego słońca bo w Polsce normalnie taka porażka że słów brak.I normalnie jestem zła że ta pogoda taka niezdecydowana albo u Was za gorąco a u nas zimnica jak na taka porę roku.
lena piekny brzuś i tło :-D.Mój podobnych rozmiaró choć jestem na dalszym niż ty etapie ;-)
 
mój to chyba trochę tłuszczowy też,bo ostatnio nie dość,że przytyłam jak słoń,to jescze cierpię na wilczy apetyt,ale taki,że bardzo często aż się hamuję.Przytyłam 9 kg i pewnie szybko sie nie zatrzymam.Może macie jakieś sposoby na głodomora??
 
Lena - ten watek byl kiedys bardzo aktywny, pozniej pojawialy nam sie rozne trolle i podczytywacze, na koniec nie doszlo w brutalny sposob do dlugo planowanego spotkania dziewczyn z roznych stanow i mysle ze chyba to zniechecilo uczestniczki watku na dobre od wszechstronnego udzielania sie...teraz kazda napisze cos raz na dwa miesiace zeby sztucznie podtrzymac watek i tyle.
O tej zarowie to mi nawet nie mow, mam juz dosc, dzis znowu na spacer sie nie wyjsc, wczoraj wieczorem pojechalismy na rowery to malo nie umarlam tak mi pikawa skakala z goraca..a przede wszystkim z tej duchoty! Dzisiaj niestety glowa mnie boli, znowu jakas burze na noc zapowiadaja, jak slysze to slowo BURZA to zaczynam miec na serio stracha po tych wszystkich ostatnich anomaliach. Aaaaaaa...spotkanie jak najbardziej aktualne ;-) Fajna foteczka! jeziorko tez fajne haha, mam taki sympatyczny przywilej ze nie musze nigdzie jezdzic nad wode bo ja mam...za domkiem wiec wczoraj tez spedzilismy prawie caly dzien tylkami w wodzie. Moje chlopaki szalaly na lodce, ja sie troszke opalalam i plywalam. A jak wyniki badan? Kiedy bedziesz cos wiedzec?

sempe - fajnie ze juz jestes i ze zastalas chate w calosci bez uszczerbkow :D

Wyniki dopiero będę znać w czwartek,chociaż w szpitalu pani od pobierania krwi mi powiedziała po cichu,że na czczo było 89mg,czyli spuer,tych po obciążeniu juz nie chciała podać,lub ich nie miała.
BURZA ma być,ale jutro w nocy,dzisiaj ma byc spokój.
BOŻE kobieto Ty to odważna jesteś na rower w taką pogodę-życie Ci nie miłe???
Powiedz mi skąd dokładnie jesteś??
 
Wpadam zameldowac, ze dotarlismy do domu, ale ledwo zyjemy, najedlismy sie razem z goscmi ( bo jeszcze byla u nas zaprzyjazniona rodzinka, z ktora bylismy na wycieczce - rodzice i 4 dzieciaczkow ), teraz trzeba dzieciaki poszorowac, posprzatac na ogrodzie - po 7 dzieci to jakby wicher przelecial :-D i troche odsapnac !!!

Spalilam sobie troche skore na ramionach, bo po poludniu wyszlo slonko, a my tez troche nad woda urzedowalismy i teraz bede cierpiec :zawstydzona/y:

Bylo suuupeeer !! Park jest ogromny, atrakcje dla kazdego i maluchow i doroslych - nie moglismy sie oprzec i urwalismy sie z mezem na chwilke na tor gokartowy :-D, ja z kumpela tez poszalalysmy na kolejce wodnej. dzieciaki wykonczone, ale jakie szczesliwe :tak::-) Na pewno jeszcze tam pojedziemy, bo naprawde juz nie pamietam kiedy tak dobrze sie bawilam, zreszta co ja pisze - kiedy wszyscy sie tak bawilismy :-D

Teraz znow uciekam, postaram sie zajrzec jutro, z kolei jutro zakupy i szykowanie urodzin dla Amelki ;-) Sciskam Was moooocnooo.
 
BURZA ma być,ale jutro w nocy,dzisiaj ma byc spokój.
masz racje, sprawdziam jeszcze raz ma sie tylko mocniej zachmurzyc a ja sie jakos zasugerowalam bo teraz moja zarowka jest juz taka niewyrazna jakby za mgla wiec myslalam ze to juz dzis wieczorem zacznie koncertowanie.
BOŻE kobieto Ty to odważna jesteś na rower w taką pogodę-życie Ci nie miłe???
Powiedz mi skąd dokładnie jesteś??
powiem Ci ze sama sie dziwie bo to byl calkowiecie moj pomysl i jeszcze meza bezdusznie namowilam hahaha, zrobilismy w dodatku jakies 21 mil:szok: ale jechalo sie naprawde paskudnie, to przyznaje. Kochana jestem dokladnie spod granicy z Wisconsin. Spojrz na mape Illinois i tam gdzie na polnocy zobaczysz caly ten najwiekszy splot jezior, jeziorzysk i jezioreczek to tam stoi moj skromny domek ;-) Mam okolo poltorej godzinki do Chicago oczywiscie nie ulicami.

Hej Maureen!
 
masz racje, sprawdziam jeszcze raz ma sie tylko mocniej zachmurzyc a ja sie jakos zasugerowalam bo teraz moja zarowka jest juz taka niewyrazna jakby za mgla wiec myslalam ze to juz dzis wieczorem zacznie koncertowanie.

powiem Ci ze sama sie dziwie bo to byl calkowiecie moj pomysl i jeszcze meza bezdusznie namowilam hahaha, zrobilismy w dodatku jakies 21 mil:szok: ale jechalo sie naprawde paskudnie, to przyznaje. Kochana jestem dokladnie spod granicy z Wisconsin. Spojrz na mape Illinois i tam gdzie na polnocy zobaczysz caly ten najwiekszy splot jezior, jeziorzysk i jezioreczek to tam stoi moj skromny domek ;-) Mam okolo poltorej godzinki do Chicago oczywiscie nie ulicami.

Hej Maureen!

No to w takim razie jestes sąsiadka zza miedzy;-).Super miejsce zazdroszczę,ja niestety w mieście się duszę...
 
reklama
Do góry