reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hej dziewczyny,

Wróciłam w sobotę wieczorem. Zmęczona i szczęśliwa:-) Było bosko. Może nie odpoczęłam super, ale za to pozwiedzaliśmy, pobyliśmy razem i totalnie się wyluzowaliśmy.
Jak ogarnę te trzy tony prania to powrzucam fotki!

Mama - ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i dzięki za przekazanie pozdrowień:-)))
 
reklama
witam mamuśki po weekendzie pracowitym:happy:
U nas tez wreszcie trochę chłodniej i bardzo dobrze bo tych upałów miałam juz serdecznie dosyć :baffled:
Aneta pajaki boziu skąd te paskudniki wlazły:szok: kurcze ja się pająków boję okrutnie i mój Pietruszka się śmieje że jak zobaczę pająka to zachowuję się jak KONCZITA z Brazylijskiego serialu :-D:-D:-D:-Dale piszczę strasznie i zaraziłam tm strachem moją córkę :zawstydzona/y:
Anaklim zazdroszczę takiego rodzinnego wypadu super że nabyliście sobie razem i miło wypoczęliście :tak:
Mama05 życzę aby spontaniczne działanie przyniosło szybkie rezultaty w postaci pięknej fasolki:tak::tak::tak:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~mocdobrych fluidków posyłam :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: moja kuzynka starała się z mężem o dziecko 5 lat ciągle było rozczarowanie kiedy test pokazywał jedną kreseczkę i smutek:-( i te pytania wszystkich a kiedy wy wkońcu będziecie mieli dziecko???? masa badań stymulacji rozważanie adopcji i wkońcu stwierdzili że czas od tego wszytskiego poprostu odpocząć dali sobie na luz przestali lkochać się w określonych dniach pozycjach i jak to mówi moja kuzynka wreszcie sex nie kończył się leżeniem z nogami w górze wyjechali do paryża i wrócili już w 3 wcale o tym nie wiedząc :tak::tak::tak::tak:teraz ich szczęście ma 8 lat i od roku starają się o rodzeństwo i znów pod górkę i właśnie w sierpniu małą zawożą do babci a sami jadą zwiedzać rzym z nadzieją że teraz też wrócą w większym gronie :tak::tak::tak:więc czasami takie wyrzucenie na luz też pomaga :tak::tak::tak::tak::tak:
mój chłop zaczął 2 tygodniowy urlop starszki siedza nadal u babci nad morzem a my cieszymy się ciszą bliskością i sukcesami Antoniego w walce z pamersami :-D:-D:-D:-D:-D
buziaki dla wszystkich mamusiek :-*
 
ANAKLIM- witaj kochana spowrotem:tak:fajnie,ze wypad rodzinny udany i ze bylo ciekawie;-)dziekuje za ~~~~~~~~~~~i za &&&&&&&&&&&&&&:tak: nalapalam!!!

MALINKA- Tobie tez dziekuje i od Ciebie tez nalapalam:tak::-p:-pa co -jutro biore ostatnią tabletke na owulke i dzialamy w nadzieii ,ze sie uda:rofl2:

wrocilismy z Ikea i rozpakowalam dopiero zakupy,zaraz kolacja i dzieci spac a my pokowanie na jutro bo rano jedziemy na Pomorze,wroce do Was w piatek:tak:
Tesknijcie ;-):-D:-D:-D
 
Mama05 -trzymam za ciebie kciuki. Czekam z niecierpliwością na wieści :)))))))
Kibicuje ci już od dłuższego czasu:)

A wasz wątek podczytuje regularnie. Może uda mi się tu częściej coś napisać.
 
AZILE- dziekuje Ci bardzo za wsparcie i cieple slowa!!!to bardzo mile:tak:;-)pewnie-wlatuj do nas czesciej i rozgość sie na dobre-po wakacjach nasze mamuski powracaja i znów produkcja ruszy a teraz niech sie urlopuja.
jak dzieci -zdrowe???

mam nadzieje,ze w tym cyklu sie uda.....
 
Alize, witaj pisz, wiem, ze potrafisz ;-)

Mamo05 - fluidki nałapane, jedź się relaksuj :-) No i wracaj szybko....

Zmykam, znów upały wracają i da się to niestety odczuć juz teraz....
 
Mam05 odpoczywaj i wraca szybko.
U nas kryzys chorobowy zażegnany. Mam nadzieję:)

Joaś ty też się oszczędzaj:)
 
witam mamuski dom przewrocony do gory nogami zabilismy trzy pajaki :wściekła/y:a tu jeszcze go grazlo znalazlam jeszcze dwa co za diabelstwo ale to juz chyba wszystkie wyglada jak biedoneczka:-) i kryzys chyba zazegnany ja tez sie boje pajakow ale dla dziecka co sie nie zrobi.Alize-witam serdecznie sa tu super mamuski zagladaj:-)mama-milego odpoczynku pozdrawiam ciebie i wszystkie mamuski:-)
 
reklama
witam mamuski dom przewrocony do gory nogami zabilismy trzy pajaki :wściekła/y:a tu jeszcze go grazlo znalazlam jeszcze dwa co za diabelstwo ale to juz chyba wszystkie wyglada jak biedoneczka:-) i kryzys chyba zazegnany ja tez sie boje pajakow ale dla dziecka co sie nie zrobi.Alize-witam serdecznie sa tu super mamuski zagladaj:-)mama-milego odpoczynku pozdrawiam ciebie i wszystkie mamuski:-)
aneto.u nas pająki właziły przez kominek,psikaliśmy więć i kominek i wszystkie okna w domu raid-em i pomogło,zimą również paliliśmy w kominku jak najczęściej
Ale parówa,u nas wkawalerce,wszystkie dwa okna są na południe,teraz daje czadu aż do zachodu słońca,jeszcze mam nerwa, bo dzieci tylko ostatnio się biją i coś ciągle chcą albo nie chcą,nic nie jedzą a babcie i ciocie podkarmiają je jak mogą cukierkami,a ja już z tym wszystkim nie daja rady,Dominik zjadł dziś tylko dwa tosty rano z serem i ketchupem,oczwiśćie jeszcze po bitwie bo on sam nie,mama pokarm,ja nie będę jadł,mama a wiesz co,mama a Vanessa...itd itp później byłam u mojej babci, to zjadł jedną parówke,bez chleba,garść cukierków i trochę soku i to jego jadłospis dzienny,ja już nie mam siły,chcę do domu
 
Do góry