reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

juz po:tak: ale w głowie mam jeden wielki płacz i krzyki Alutki, zamykałam oczy, trzymałam ją na kolanach i za ręce mąż za nogi, była znieczylona miejscowo lidokainą ale miałam wrazenie ze to wcale nie działa:no: zostały krwawe ranki, to jest mięczak zakaźny i moze się tym zarazić kazdy przewaznie na basenie:no: z początku miała jedną kropeczke przy pępku, po 3 miesiacach przeszła trzydniówke i zaczęło się rozsiewać mgnieniu oka!!
ranki mamy smarować jodyną 2razy dziennie i patrzec czy nie ma nowych, bo to kurestwo się może odnowić.
 
reklama
Hej kochane!
Wpadam tylko na chwile! U mni e saa znajomi na urlopie+5*angina nasze 3+2 znajomych goraczka 40' wymioty biegunka antybiotyk, dodatkowo upal 35' suuuuper po prostu.
Poczytam jak bede miala chwilke czasu.
Pozdrawiama!

Wroce na stale 2 sierpnia
 
Hej.
Ja tylko melduję się że żyję ale jestem na wsi gdzie nie odczuwa się tak okropnie tych upałów i będę tu jeszcze przez tydzień bo R dostał urlop.

Pozdrawiam Was chłodno bo ciepła mamy chyba wszyscy pod dostatkiem;-);-)
 
hej
dzis znów cisnienie mam niskie i czuje się jak zdechły flak..90/45.. a czeka mnie pakowanie jutro wyjazd nad jezioro na tydzien, Starszy nie jedzie bo mu się nie chce:wściekła/y::wściekła/y: długo z nim na ten temat rozmawiałam ale nie chce i koniec, wiec mu kazałam do babci jechać, wkurzony na maxa jest bo nie będzie miał dostepu do kompa.. trudno, dzis mi przeszła myśl by się zebrać i naprawdę odwieźć go do ojca i zostawic go..

trzymajcie się i chłodku zycze
pa
 
Melduje sie na posterunku antybiotyk skonczony nerki zaczynaja od nowa powolutku bolec a jeszcze ten piorunski upal i do tego mam czwartego maluszka do pilnowania nie spalam pol nocy bo plakal za swoja mama a moj m sobie smacznie chrapal bo rano do pracy sempe-zycze dobrego samopoczucia niskie cisnienie to przeklenstwo czasami wiem cos o tym mama-dolanczam sie do rannej porcyjki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ joas-mam nadzieje ze twoje samopoczucie jest lepsze bo to jest najwazniejsze :-):-);-) pozdrawiam was wszystkie
 
Ostatnia edycja:
witam sie kochane i ja
JOAŚ,ANETA- dzieku za porcje ~~~~~~~~~~~~~i za pamiec:tak:nalapalam

my konczymy ten taras i padamy na twarz:crazy:i ten upal:crazy: niedowytrzymania i jeszcze dzieci...ale juz prawie skonczone-teraz zostalo docięcie -wiec najglosniejsza robota:baffled::baffled:
ściskam Wam-mysle o Was,ale musimy skonczyc i nie odpalam kompa bo nie chce ,zeby Oni(bo jest tez moj brat) robili a ja na kompie-nie byloby to mile dla nich:no:

ale juz niedlugo skonczymy i wroce:tak:

JOAŚ
ZUZKUS
ANETA
IZA
SEMPE
MAUREEN
ANNA.S
TASZKA
ANAKLIM
BODZIO
PAWIMI

i reszta-buziaki i uściski od zmęczonej mamy;-):-D:-D
 
Nareszcie chlodniej sie zrobilo wczoraj burza i deszczyk ale i tak w domu goraco nie idzie wyrobic Damianek goraczkuje od wczoraj ma 38 5 stopnia wczoraj z m podnieslismy jego kanape a tam trzy pajaki schowane ktore go tak gryzly jak lekarz powiedziala i dzisiaj rano wstal bez pogryzienia cos okropnego byly schowane w srodku kanapy a jeden byl w koldrze bo teraz przykrywam dzieciaki sama powloka :wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieje ze to diabelstwo juz nie przyjdzie milego dnia :-);-)
 
reklama
JOAŚ- dziekuje za kolejną porcje ~~~~~~~~~~ &&&&&&&& nalapalam!!
a ja jutro biore ostatnią tabletke Clo i nie jade w tym cyklu na monitoring:no:poprostu ten cykl podzialamy na luziku bez tych wszystkich usg i wogole...ten weekend bedzie pracowity:tak:;-);-)
a my konczymy nasze remonty-Tomi przycina ostatnie ptyki na trasie a po obiedzie smigamy do Ikea:tak:
jutro jedziemy na POMORZE i wracamy w piatek,dzieci spac a my do "pracy":-D:-D:-D
malowanie skonczylam,w pokoju(gdzie mamy nadzeje bedzie dzidzia) polozylam dywan teraz trzeba kupic lampe,jakąś komode(ale to pozniej)

pozdrawiam wszystkie mamuski!!!!!!!!!!
 
Do góry