reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

dzięki mamo
joaśtrzymaj sie ! jesteś super dzielną kobietą, daj sobie prawo do słabości, jesteś w wyjątkowym stanie i powinnaś sie rozpieszczać ile wlezie. Jak mi było ciężko płakałam sobie a potem brałam głęboki oddech i mówiłam sobie "co nas nie zabije to nas wzmocni" i "jak nie ja to kto da rade" a potem szłam dalej- i tak w koło, pamiętaj, że każda ciąża sie kiedyś kończy :-)Nie da sie być zawsze w formie a ty i tak tyle robisz- podziwiam, teraz widać czas na lekie odpuszczenie sobie, ile możesz odciążaj sie z dziećmi bajkami itp. żeby tylko mieć chwilke dla siebie, nic im nie będzie jak troszke nadużyją TV :tak: trzymam kciuki żeby było dobrze

witaj iza bk:happy2:
 
reklama
i ja się witam
Joaś też uważam że czasem trzeba sobie odpuścić a płacz często pomaga,może dobrze by było zmienić otoczenie,wyjść do ludzi wygadać się?
Byłam wczoraj na pierwszym usg,zapłaciłam aż 80zł i teraz nie wiem co robić bo 13 sierpnia chcę jechać dalej w świat a przydałoby się zrobić jeszcze usg połówkowe przed wyjazdem,a to wypadałoby jakoś na 25....sama nie wiem
najważniejsze że zobaczyłam jak bije serdeszko mojej dzidzi i że wszystko jest ok,no może trochę łżysko jest nisko ale jeszcze w normie
 
Joaś
zrzuć to w takim razie na garb huśtawki hormonów,taka już twoja uroda ciązowa ;-)

A z tymi anomaliami to sprawdził tą przegrodę nosową i cewę nerwową oraz łożysko,serce,żołądek i napięcie mięśniowe,to chyba ok. Teraz chciałam zrobić USG dopplera,może 4D u dr Węgrzynowskiego w Szczecinie,klinika Hahs a tam koszt ok 270zł
 
witam sie i ja
JOAŚ,BADISMALL-CIĘŻARÓWKI PRZESLIJCIE MI TROCHE ~~~~~~~~~~~~ CIĄŻOWYCH!!
dzis mam 3 dzien cyklu i zod piatku biore Clo-takze zaczynam juz zbierać fluidki:tak::-D:-D
pozdrawiam i milego dnia dla wszystkich

JOAŚ- mysle o Tobie cieplo i przesylam 3 tony sily i cierpliwości i 2 tony wsparcia i bardzo duzo usmiechu!!
 
Wiam sie u mnie zdrowko dobrze mam zamiar isc po wzieciu antybiotyku do konca na usg ale nie wiadomo czy znajd czas dzieciaki dzisiaj marudza od rana chyba przez te upaly mlodszy syn zasnol a corka chodzi i placze nie moze znalesc sobie miejsca a starszy chodzi i jej dokucza i mam juz dosyc od samego rana nie mam kiedy troszeczke wypoczac bo tak dzieci przyzwyczailam ze wszedzie chodza ze mna a najbardziej najmlodszy ale juz teraz staje sie to dla mnie meczace bo jak maz przychodzi z pracy to tylko go ucaluja a tak przewaznie nie zwracaja na niego uwagi nawet jak jestesmy na podworku a ja pojde na chwile do domu i moj m z nimi zostanie to zaraz zaczyna sie lament gdzie jest mama i biegna za mna do domu :-(zero wolnosci;-);-)i co tu w takiej sytuacji robic? Chciala bym jeszcze jedno dziecko strasznie o tym mysle nawet dzisiaj mi sie przysnilo ze jestem wciazy moj m jeszcze o tym nie wie ale sie boje bo jestem po trzech cesarkach i nie wiem czy jest to dobry pomysl?Pozdrawiam goraco ide robic obiad:-):-):-) amelia 323.jpgamelia 211.jpg
 
JOAŚ- bardzo dziekuje za fluidki:tak::tak:duża buzka!!
ANETA- cierpliwości zycze i tego ,zeby dzieci puścily troche Twoja spódniczke;-)a jesli chodzi o cesarke to nie pomoge,ale wiem ze jak masz juz troche czasu od porodów to moze warto zapytac ginek co On radzi.a czemu mialas az 3 cesarki???jesli mozna zapytać-moze teraz bylby mozliwy poród naturalny:tak:

pozdrawiam w ten upal!
 
Witam moje kochane wielodzietne :happy:
Można tu do was dołączyć??????kiedyś zaczynałam z wami pisać ale tak jakoś odpadłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ja jestem tez mamuśka wielodzietną mam 3 super dzieci 11 letniego Adama buntownika indywidualisty i przytulaka w jednym 6 latniej Julki mądrali wygadanej kokietki i strasznej mądrali i 20 m-cznego Antoniego słodziaka na maxa wygadanego (jak oni wszyscy po mamusi:-D) aktualn ie odzwyczającego sie od pampersów :tak::tak::tak:
2 dzieci mam z poprzedniego związku tzn z małżeństwa a Antoni to moje i Pietruszki (w dowodzie PIOTR:-D) wspólne szczęście :tak:
Mieszkamy sobie w szczecinie w wynajmowanym poddaszu (ufff w te upały rozkosz:baffled:) dwoje moich starszaków jest aktualnie u babci w pobierowie nad morzem a my z Antonim siedzimy w mieście bo niestety praca nie pozwala nam na wyjazd:baffled:
postaram sie "wgryźć" w wasz wąteczek :tak: i mam nadzieję że pomożecie mi sie tu zadomowić.....;-)
Pozdrawiam was wszystkie bardzo cieplutko:-*
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
to dla mamy rzecz jasna
Malinko
witamy serdecznie,ja cie kojarze chyba z watku mam siedzacych w domu???Pozdrawiam i ciesze sie ze nie jestem sama w upalnym Szczecinie:sorry2:

Anetawolszon ale ja ci radzę lepiej o swoje zdrowie zadbaj bo jak nagle tfu tfu coś się przyplącze to nawet nie będziesz mogła się dziećmi zając i będzie płacz
 
malinka-witamu Cie na wątku-rozgość sie i pisz często,u nas jest tu super ciepla amosferka ,ktorą sobie wypracowalyśmy,dziewczyny doradzają ,podtrzymują na duchu i wogole jest si!!
badisall-dzieki za ~~~~~~~~~~~~~~~nalapalam:tak:

Wy obie w Szczecinie a ja pochodze ze Szczecinka:-D tyle,ze od prawie 12 lat jestem w Poznaniu:tak:
 
reklama
dziękuję dziewczynki za miłe przyjęcie :happy:
tak zgadza sie na codzień jestem mama domowa:tak::tak::tak::tak:
Bedismall to ty też ze szczecina???czy akurat w odwiedzinach??????
mama05 widzę że stranka o dzieciątko pełną parą :tak::tak::tak:oj to życzę szybkiego zafasolkowania wiem jak to jest czekać na te magiczne 2 kreseczki na teście :tak::tak::tak::tak:
a atmosfera widzę że u was taka ciepła i miła czyli taka jak powinna być tym bardziej że ja z tych osób co to agresywnych i chamskich forumowych "pyskówek" nie lubię tym bardziej że tyle złośliwości dookoła się spotyka :-(
 
Do góry