reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Joaś nic mnie tak właśnie nie wkurza jak dawanie psu albo kotu imienia ludzkiego :baffled:zawsze w tkim momencie mówię a rex to nie łaska :baffled::baffled:
u nas Adam miał być Olkiem ale mój ex strasznie chciał Adama a że mi się też podobało to został Adam Aleksander :tak:Julka całą ciąże była płcią niewiadomą :-D więc miała być albo Szymonkiem albo Gabrysią....miesiąć przed jej urodzeniem koleżanka dała córce tak na imię :baffled::baffled:więc odpadało i byłam nastawiona na Antoninę...przyjechał mój synuś od szpitala wielce zaskoczony bo Julka 7 tygodni przed czasem urodzony popatrzył na ten mój skarb i mówi mamusiu jaka ta moja siostrzyczka śliczna Julia Ada no nie??????ja ale Julia synku tyle jest Julek...a on no ale Julki to najpiękniejsze dziewczynki a ona jest cudna..i tak została Julia Ada :-D:-D:-D:-D a Antoni to już wogóle cyrk bo wszyscy mieliśmy inną koncepcję imienia :-D:-D:-Dja starsznie chciałam Antoniego Pietruszka Wespazjana :)szok:) bo to fan historii ogromny ale stwierdził że ciężko mu będzie w życiu z tkim imieniem więc on chce Jeremiasza:tak: Julak stwierdziła że Cyprian i koniec kropka:rofl2: a Adam że ma być Szymon bo on zawsze marzył o bracie Szymonie :-D:-D:-D:-Dwięc co by było sprawiedliwie to napisaiśmy 4 imiona na karteczkach i Julka jako najmłodszy wtedy domownik losowała wylosowała Antoni jako pierwsze imię a Szymon jako drugie i tak zostało:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dco ja osobiście uznałam za sprawiedliwość losu bo skoro to ja ten brzuch nosze i to ni krótko bo 41 tygodni:-D:-D:-D:-D i to ja muszę urodzić to dobrze że moje imię wygrało:-D:-D:-D:-D:-D:-Da gdybym tak miała córeczkę jeszcze to marzy mi się Apolonia Pola Polusia...albo Lena Lenka ...ech......
 
reklama
mama-pierwsza bo rodzilam po terminie i mialam zielone wody bylismy z synem jedna nozka na tamtym swiecie bo mialam rodzic naturalnie ale przyszedl pan ordynator i mnie zbadal i minuta osiem bylam na stole i dziekuje bogu ze przyszedl bo niewiadomo jak to by sie potoczylo dalej a druga i trzecia to juz chyba byl rytual ale tylko przy najmlodszym mialam znieczulenie w kregoslup i nie spalam a beczalam jak male dziecko nie moglam sie uspokoic wstyd :zawstydzona/y: ale nie ja pierwsza i nie ostatnia.Ja jak bylam w ciazy z pierwsza dwojka to moj m nie mial nic do powiedzenia ja wybieralam tylko na ostatniego sie zgodzilam Dominika bo mi sie spodobalo ale wolamy na niego Stasiu jakos lepiej do nieg pasuje oczywiscie ja to wymyslilam i wszystkim sie podoba. Witam nowa mamuske ja tez jestem na ogol wstydliwa ale tutaj lubie pisac :-) Zycze wszystkim spokojnej nocy
 
witajcie Kochane mamauśki, tak mi zal ze nie daje rady tu bywac czesciej i "korespondowac z Wami":-D
ale bycie matką czwórki dzieci to nie lada wyczyn, po nocach mi się śni ciąża i malutki bobasek, bo przecież Alutka to juz pannica:biggrin2: ale definitywnie koniec z dzieciaczkami:-(
czytam Was codziennie by wiedziec o Was jak najwiecej ale czasu by odpisac to juz nie mam ale SEMPE CZUWA HIHI:-D
wczoraj mama wieczorem została z spiącymi maluchami a my skoczylismy na piwko na Stary Rynek.. 4h randka była cudowna i tak się ciesze ze mimo tylu zmartwien i problemow umiemy razem cieszyć się sobą:-D

witam nowe mamuski wielodzietne:-)
a wiecie zdradze ze Taszka chyba po tescie jest i 2kreski miała ale nic wiecej nie wiem bo to test był z przed roku;-)

mama05 byłam na weekendzie w Rokietnicy/roztworowo ale taki upał był ze z basenu nie wychodziłam ale nie trace nadziei ze się spotkamy:-) i nadal trzymam kciuki za fasolke, nie poddawaj się i nie zamartwiaj!

Joaś do rozwiązania troszke czasu wiec znajdziecie napewno godne imię dla Waszego synka:tak:

u mnie było to tak: urodził się Robert a ja chciałam by to był Karol ale moja siostra w szpitalu mi mówi ze nie mogę dać tak mu na imię bo ona tak nazywa członka mojego szwagra:szok::-D:szok::-D no dobrze wiec miałam kolejne imię DEZYDERIUSZ rodzina stwierdziła ze mam depresje poporodową i mąż sam nadał mu imię RObert
Rafał mial być Patrycją ale mu jajka w ostatniej chwili wyrosły i imię przyśniło się mojemu zmarłemu W. i jest ok.
Angelina ooooooooooo z nią był najwiekszy problem bo mój małon liste miał długą jak nie wiem co!! ryza papieru nie wystarczyła:-) miala być IRENA, BOGNA I LENA po 2dniach po porodzie wpadł do szpitala i mówi ze będzie SALOMEA... noż w morde wymówic tego nie umiałam i kojarzyło mi się bardziej z salmenellą niz imieniem:-D
Alicja miała być aLICJĄ:-D

Trzymajcie sie! I WIELKIE BUZI! ide na balkon do małżona na piwko, najlepsze na upały
 
Hej babeczki moje :-)

Ja na szybko wpadam, tak na jednej nóżce, bo co chwilkę mi net wywala, próbowałam wcześniej pisać, ale nie dało rady wysłać, mam nadzieję, że teraz się w końcu uda....

Amelka już lepiej, ale nadal bierze antybiotyk. Paulę ostatnio w domu widuję dopiero póznym popołudniem, tyle ma teraz zajęć dodatkowych.. A Marcelka - no cóż.. jestem w niej zakochana bez pamięci :-D:-D Słodzinka taka, że można schrupać :zawstydzona/y:



malinka1 - witam Cię serdecznie i zapraszam do częstego pisania z nami :tak:


Dziewczyny, ale się uśmiałam z tych Waszych opowieści o imionach dzieciaczków :tak::-D
poproszę więcej takich opowieści :tak:

No i popisałam.... malutka strzeliła niespodziankę w pampersa, a że ona z tych " delikatnych " jest :-D to lecę przewijać ;-) Buziole kochane.
 
Hej

u mnie Wiktoria miała być Nadią a Oliwia Oliwią, największy problem miałam z imieniem dla chłopca, nic mi sie tak za bardzo nie podobało, ostatecznie wahałam sie między Fabianem a Stasiem, choć teraz spodobało mi sie jak znajoma nazwała bliźniaki- Tymek i Franek.....;-)


mamonieustannie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


joaśtrzymaj sie i wyżalaj tu ile wlezie- może choć to troszke ci ulży.
 
witam sie i ja moje kochane,cudowne babeczki!!!!


SEMPE- witaj i licze ,ze nasze spotkanie uda sie zorganizować:tak:a za Taszke trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& niech sie test potwierdzi!!!super!!
bardzo sie ciesze,ze randka z mężem udana i ze mial kto z dziećmi zostać;-):-)ściskam Cie kochana i zaglądaj kiedy możesz:tak:
JOAŚ- Ciebie tez przytulam od rana i życze ,zeby dzis byl lepszy dzien i pamietaj-NIE MUSISZ ZE WSZYSTKIM DAWAC SOBIE SAMA RADE W DOMKU-NAJWAZNIEJSZE,ZEBY DZIECI BYLY DOPILNOWANE I NAJEDZONE:tak:;-) buziaczki:-D

MAUREEN- cześć i czolem i uściski od rana:-)ukochaj dziewczynki:tak:

ANNA.S- dziekuje slonko;-):-):-):-)nalapalam!!!

u nas Zuza miala byc Nikodemem,ale jak w 23 tyg.c. okazalo sie ze bedzie corka to juz przed slubem bylo ustalone ,ze dla dziewczynki to albo Hania albo Zuza-jest Zuza . a Dominik mial być Polą-Polusią moją kochaną ,ale w 23 tyg.c. okazalo sie ,ze jajeczka jak berety i od razu wlecialo mi do glowy Dominik-choc myslalam tez o Bartusiu,Filipku i Natanie...

a jak bedzie teraz (i czy bedzie ) to sie okaze;-)

ANETA- fajnie,ze dobrze sie z nami czujesz na wątku:tak:
pozostale kobietki pozdrawiam i życze milego dnia!!!


brat wstal to my z mężem lecimy na zakupy remontowe-taczka,forby...:-D:-D

ściakam Was kochane:rofl2:
 
Witam kochane w upalny poranek :happy:
Sempe twoja opowieść o perypetiach z imionami mnie powaliła:-D:-D:-D:-D:-Da już ta salmonella :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mama05 kochana remontujecie się tzn mieszkanie ????jak ja kochama zmiany malowanie przestawianie mebli itp.......mieliśmy przemalować dzieciakom pod ich nieobecność pokój i....chyba fundusze na to nie pozwolą :dry:kupiłam im książki do szkoły a to bagatela 730 zł i część wyprawki papierniczej a to jeszcze z 200-300zł pójdzie więc na razie remont odświeżanie stanęło pod znakiem zapytania ......
Jak ja mam już dość tych upałów:dry::dry::dry::dry: kurcze uwielbiam big spacery a teraz czuję się jak więzień własnego mieszkania ....wychodzimy rano szybko na plac zabaw i już po 9 w domku bo za gorąco i dopiero wieczorem koło 19 chłopaki wychodza na szybki spacer po okolicy albo plac zabaw bo wcześniej nie da rady.......ale ja wtedy jestem w pracy i nici ze wspólnego spacerku.....
Meldujcie się kochane z kawusią a póki co miłego dnia życzę :-*
 
Witam sie z rana u mnie syn mial miec na imie Patryk ale dwa tygodnie przed porodem cos mi sie odwidzialo i zmienilam na Damian a corke moj m chcial aby miala na imie Angelika ale zdecydowanie powiedzialam nie i ogladalam w telewizji reklame filmu Amelia i tak ma na imie a mlodszego chcialam aby mial na imie Maksymilian ale to maz postawil na swoim i jest Dominik ale jego mamuska i tak go przechscila i wszyscy wolaja na niego Stasiu ale wolam tez na niego Dominik ze reaguje na te dwa imiona.Joas-glowa do gory trzymam za ciebie kciuki i sciskam mocno aby ten dzien byl jak najlepiej udany:tak::-) mama-udanych zakupow i pozdrawiam amelia 257.jpgamelia 296.jpgamelia 320.jpg
 
witajcie

mam takie dzis nerwy i stres ze serce wyskoczy mi z gardła! dzis na 16tą jedziemy z Alicja na zabieg usuwania mięczaków a ma ich na brzuszku z 30!!!:no::no:

badzie miała to łyżeczowane wczesniej znieczulenie, chyba zaraz dostane biegunki!
trzymajcie kciuki

pa

PS wybaczcie ale czasami powielam swoje posty z mojago głownego wątku;-)
 
reklama
Sempe trzymaj się kochana :-* tulam cię mocno i trzymam mocno kciuki za Alicję &&&&&&&&&& kochana a skąd te zmiany na brzuszku od dawna je ma??????
 
Do góry