reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Witam w piękny niedzielny dzionek!!!!

wreszcie ciepło,słonko i bez deszczu:tak::tak::tak::tak:.Konstancji zębiska rosną jak grzyby na deszczu:szok::szok::szok::szok:kolejnego powitaliśmy.Wczoraj na 4 godzinnym spacerze byliśmy,przedwczoraj basen.....dziś spacerek i popołudniem odpoczywamy:tak::tak::tak::tak::tak:.Mąż przy trylogii Władcy pierscienia a ja przy prasowaniu:-D:-D:-D:-D

Udanego dnia !!!!!

Asia.k widzę że suwaczek udało się wstawić!!!!!
 
[FONT=&quot]
buziakep9.gif

dziewczyny przesylam Wam buziaki w ten sloneczny dzien u nas remontu ciąg dalszy ,ale wlasnie biala fobra schnie i mam chwilke, zaraz klade kolor, reki juz nie czuje od tego malowania, ale jak chce sie miec ladnie to trzeba sie poswiecic [/FONT] [FONT=&quot]
a227.gif
[/FONT][FONT=&quot] choc padamy ze zmeczenia- to juz drugi dzien tak dajemy czadu!!



wlecialam zeby powiedziec[/FONT] [FONT=&quot]
k045.gif
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Witam po długim weekendzie pełnym wrażeń.
Przeżyliśmy z czwartku na piątek powódź w Ropie. Woda podchodziła nam pod sam dom a po ulicy płynął rwący mulisty potok. Okropnie to wyglądało. Później w piątek okazało się że zalew jest przepełniony i muszą otworzyć zaporę i wypuścić dużo wody. I tak oto mocno wylała rzeka zrywając most łączący część ludzi z resztą wsi i teraz muszą nadrabiać ok. 4 km drogi. Na szczęście woda w przeciągu dwuch godzin opadła i nie dokonała dużych zniszczeń na polach i w domach. No ale muł wszędzie pozostał. Potem dowiedzieliśmy się że w Krakowie tuż obok bloku moich rodziców z czwartku na piątek wybuchł żłobek. Na szczęście nikomu nic się nie stało. A wczoraj postanowiliśmy wracać do Krakowa przez Mielec odwiedzając moich dziadków. No i to był dopiero koszmarny widok. Przejeżdżaliśmy trasą powodzi. Widok zalanych domów po same okna i całego dobytku oblepienogo mułem tych ludzi, którzy próbują to odratować to jakiś koszmar. Z Mielca do Krakowa przejeżdża się przez Szczucin i tak woda spowodowała najwieksze szkody. Nie mogliśmy się przedostać. Przez dwie godziny próbowaliśmy dojechać do Szczucina ale w którą drogę byśmy nie wjechali kończyła się ogromną wodą i brakiem przejazdu. Chyba z pięć mostów zerwanych. Po niektórych ulicach wody było do połowy kół i ciężko było przejechać. W pewnym momencie myślałam że już nie znajdziemy mostu który jest przejezdny. W każdym bądź razie wszędzie dookoła woda i muł. Na żywo robi to ogromne wrażenie i coś ściska w sercu jak się to obserwuje.
I koło tego miejsca też jechaliśmy i to widzieliśmy : http://wiadomosci.wp.pl/gid,12339157,title,Tragiczne-skutki-powodzi,galeria.html

Jak dobrze że już jesteśmy w domu.
 
Ostatnia edycja:
A ja sie martwie, bo Oliwie ugryzł kleszcz, wyciągnęłam i wyglądało ok. a dziś ma w tym miejscu taki jak by pryszcz malutki różowy, poczekam jeszcze do dziś albo juta i jak sie nie zmniejszy pędzę do lekarza, ech ta moja Oliwka, wszystkie nieszczęścia jej sie imają :wściekła/y:

pogoda wciąż piękna, dziś chyba będzie upał, a my żadnych peryspektyw na wyjazd gdziekolwiek...:-( mały chyba ma kolejny katar, a ja wieelką opuchniętą powiekę (chyba zatarłam) i mamy nie ma :-( i jakoś tak do d....

co myślicie o takiej spacerówce?
WÓZEK BABY STAR NEO OBROTOWE POMP KOŁA +GRATIS (1055962921) - Aukcje internetowe Allegro
 
WERONICZKA- to na pewno przykry widok...ja jk w tv ogladam to za serce ściska a co dopiero na zywo to zobaczyc.....dobrze,ze szczesliwie dotarliscie do domku:tak:

ANNA- witam;-)i mam nadzieje,ze z Oliwia bedzie dobrze-ach te kleszcze!!!!
a spacerówka,super i co wazne kolo pompowane-super komfort jazdy dla Ciebie i dla Fabianka:tak:
 
Witam
Dziekuje za miłe powitanie.

Ja mam 23 lata i dwie perełki Natalke 2,5 i Zosie 3 msc. Mieszka w woj lubuskim taka mała miejscowosc Borowy Młyn. Narazie trzeci maluch to plany chcemy zeby tez były 2 lata ruznicy. Oczywiscie chcielibysmy synka ale roznie to w zyciu bywa i maz bedzie mosiał przezyc w babincu wrazie czego :-) Zawsze chiałam miec 4 ro dzieci ale zobaczymy co z tych planów wyjdzie...
 
A my dzisiaj siedzimy w domu bo przelotnie pada i byla leciutka burza chlopaki spia a moja ksiezniczka mi przeszkadza moja coreczka jak jest na sloncu to dostaje na raczkach swedzace pryszcze i strasznie czerwone ale na twarzy nie czy moze to byc uczulenie na slonce(wtamtym roku nic takiego nie miala):confused::-)

z mojeg suwaczka chyba nici
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry