reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
agatulka a u nas ładnie dziś , nawet letnio bym powiedziała. Już niedługo i ty posłuchasz gugania.
katrinka miłego dnia i powodzenia w szukaniu kremu. A w tej ciąży na rozstepy smarowałam sie czym popadnie i nic mi nie wyszło nowego
Justynka tez macie niezły zwierzyniec my tylko fretkę. Mielismy rybki ale pozdychały z tych upałów w lecie, było u nas za gorąco dla nich w domu. I kota ale musielismy go oddac tacie na wieś bo nie chciał sikać do kuwety tylko po całym domu. A u taty okazało sie, ze to poprostu wiejska natura bo zaczął polowac i łazić swoimi ścieżkami
A to Emisia dziś rano. Najpierw ją karmiłam w naszym łózku i tam zasnęła i jak chciałam dac do kołyski to oczy jak 5 zł i poszła do łóżeczka gdziebyła zabawa z karuzelką
 
Witam!

Sliczna Emilka :tak: !!!!!!!
Mamo i co z kotkiem??? Znalazl sie???

Co do kremow na rozstepy ujedrniajacych wyszczuplajacych itp wazna jest nie tyle firma co systematycznosc!

Pozdrawiam!

I pewno pokaze sie wieczorem bo maz ma jutro prace :-(
 
U mnie też piękna pogoda,czekam na Martynke aż wróci ze szkoły i bedzie mała wyprawa do parku po liście tyle ich kolorowych juz leży,że aż szkoda byłoby nie pozbierać i porobic jakieś cudeczka z nich:)zajęcie na jutro dla dziewczyn bedzie malowanie liści farba i odciskanie ich na kartce.A wieczorem jak tatus wróci to bedzie kolejna wystawa dzieł sztuki pod tyt galeria twórczości dzieciaczków:) A to moje skarby Martynka Obraz 1359.jpg i Kornelka moja mała pomoc kuchenna:)Zobacz załącznik 393105 zawsze przygotowuje ze mną makaron do rosołku,uwielbia to,ma przy tym wielka frajde:-)
 
dzieci odebrane-kończe pakowanie i zaraz ruszamy..

Zuz Inka -nie ,nadal nie ma Bono:((
byłam u kolejnej sąsiadki 2 ulice dalej-podałam swój nr tel .pokazałam zdjęcie...

Agabeta-śliczne pannice ;))
i jaka Kornela pomocna ;)))

Wisieńka- ukochaj śliczną Emi!!


Ewunia brakuje mi tu Ciebie i Twojego uśmiechu!!!!!


zmykam kochane,jak mi sie uda to wlece w ndz.wieczorem....mam nadzieje,że Bono sie znajdzie !

trzymajcie się ciepło,udanego ,rodzinnego weekendu życzę i dla chorowitków zdrówka ;)!
 
Umówiłam się do lekarza na poniedziałek, założy mi kartę, krwi mi upuści i tyle...

justyna - w pracy to teraz inaczej jest, ponieważ moja mała chodzi jednak na rano do przedszkola (na popołudnie było za mało dzieci), to rano jedzie do mojej pracki mój mąż, ja zaprowadzam Alinkę do przedszkola, a potem idę tam do Niego i razem kończymy. Na razie jest OK, mam nadzieję, że jakoś damy radę jeszcze te kilka miesięcy.

Zuz-Inka - dokładnie jak piszesz, krem trzeba wsmarowywać systematycznie (ja to robiłam co wieczór),

Wisieńka i Agabeta - fajne Wasze skarby!!!! i te malutkie i te większe!!!!
 
reklama
Wisieńka Emila śliczna i taka jakaś długa mi się wydaje :-p Ile ona ma wzrostu?
Ma jakieś 62 cm ale wszyscy mówią, ze wygląda na większą i starszą. Może dlatego, ze raczej z niej śledzik niz klusia. Tyje uparcie tyle ile powinna czyli 20 gram dziennie nic a nic więcej :-D
mama oby Bono wrócił i bezpiecznej podrózy
agabeta śliczne Twoje dziewczyny a kuchareczka rozkoszna
katrina hehe załozy mi kartę i tyle, to karta ciężarówki, niecodziennośc moja droga:-)

Ja mam jutro teściów od rana do obiadku. Mieli być tylko na kawę bo mają niedaleko nas wesele ale Polowi się zapomniało i przypomniało przed chwilą, ze będa od ranuśka (7-8) do i na obiadku.Dobrze, ze chociaz dziś mu się przypomniało:eek::-D
 
Do góry