mama05
prrrryy szaaaalona :))
A ja właśnie sie zabieram za ciacho z rabarbarem i truskawami!!!! jak do jutra wszystko wciągną to jutro bedzie biszkopcik z porzeczkami , agrestem i galaretka
Aha zapomniałam wam powiedziec ze jutro i w poniedziałek mam moje wyczekane praktyki na noworodkach!!! Bede szczepic!!!! Już sie doczekać nie moge choć zestresowana jestem bo nigdy jeszcze tego nie robiłam....
Ewunia-powodzenia kochana-dasz rade bo....bedziesz to robiła z miłością do dzieci i na pewno wszystko pójdzie si ))
wierzę w Ciebie !!!
Agatulka- za gres jest 500 zł za tonę-ja kupiłam 3 worki -każdy po 30 kg zapakowany i płaciłam za worek 15 zł-czyli razem zapłaciłam 45 zł za 90 kg gresu-potrzebuję jeszcze 1 worek tak na dosypkę
u nas jak jesienią-pada od 14,oo
zimno
wieje jak smok..
babki a co z IZULKĄ ???Ona gdzieś wyjechała??????????