reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam się ...wicher za oknem ,że wychodzic się nie chce :baffled::nerd:

dzieci zawiezione,zakupy zrobione-pomidorowa na gazie.
ja śniadanie z Wami jem ( w sensie na bb)
zaraz do pracy jadę -dzis mam cały dzień zapisany więc nie bedzie czasu patrzeć za okno.


Jotemka
jak dzis kochana?pospałaś w nocy czy bolało?:sorry2:
przytulam Cię mocno.


gdzie reszta mamusiek ?

miłego!
 
reklama
Siostro moja, bolało jak cholera, boli nadal. Płakać sie chce z bezsilności. Tam gdzie jest ta blacha to wręcz piecze.
U nas też masakra jest za oknem. Dzieciaki sie awanturują i nie chcą ciepło sie ubierać :-( Jutro maluchy zostaną w domu bo kaszlą Pani Asia bedzie to niech sie nimi zajmie jak będę na rehabilitacji
 
Dzień dobry!

U nas też brzydko za oknem i wiało u nas tak że hohoho! Na południu kraju zginęło kilka osób...:-(

Jotemko - zdrówka

Mamo ja też gotuję dzisiaj pomidorową - bo to jedyne co moje dzieci na pewno zjedzą a marzy mi się szczawiowa:baffled:

Moje najstarsze ma dziś szkolną dyskotekę a to trochę młodsze przedwczoraj oglądało bajkę po zajęciach z całą klasą. Płaciliśmy śmieszne pieniądze a szkoła zbiera w ten sposób na rożne wyjścia i wycieczki.

Mam górę prasowania i nie chce mi się....:sorry2: Jeszcze tylko 3 rundki do szkoły i będzie wieczór....a mąż zawsze w pracy jak potrzebny mi jest, szlag!

Pochwalę się wam że byłam ze średnim u okulisty i jest meeega poprawa - ponoć widzi normalnie!!! Nie mogę uwierzyć. Zaniechaliśmy dalszego leczenia ale kontrola jest za parę tygodni i zobaczymy co dalej powiedzą bo okularki zostają.
I moje papiery na prawko przyszły - to teraz muszę się zapisać na teorię i dalej wio!
 
zostawiam ciepłe pozdrowienia ,gorącą herbatę malinową i piernika w czekoladzie :-D:-p


oraz zapytuję:

Jotemka
jak przeżyłaś wczorajszą rehabilitację ??:sorry2::blink:


Bedii
pojadł dzieci zupy?
no i cieszę się ,że u syna wzrok oki :tak:
przyjemności z jazdy:)



my po rodzinnym śniadaniu..zaraz do pracy jade ,ale dziś na krótko :tak:
 
cześć z rana ..

Wisieńka
fajnie,że zajrzałaś :) ja tez zalatana więc wlatuje albo bladym świtem albo wieczorem ..
ściskam Cie mocno i wytchnienia życze :tak:



udanego dnia wszystkim-u nas przymrozek :eek:
 
reklama
Do góry