reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

dzień doberek:-)
dziewczyny wspólnie rysują, a ja z kawą wpadam do Was:tak: wczoraj niestety zasnęłam przy lulaniu dziewczynek, w nocy się obudziłam po 1.30, zaliczyłam szybki prysznic i spowrotem do łóżka. Odliczam dni do pójścia na L4 bo pomału wymiękam:-(
a żeby sobie poprawić humor - będę piec pleśniaka, więc jak któraś chętna na zapraszam popołudniu na kawusię:-D

mama05 przykro mi z powodu Twojego Aniołka:-( wiem, że już długo czekasz na swoje trzecie dzieciątko, ale wierzę, że ono czeka po prostu na swój czas i przyjdzie do Ciebie w odpowiednim momencie:tak:
Mam teraz termin na luty, mój pierwszy Bąbelek też miał się urodzić w lutym tyle, że w 2008r. - miałby już 4,5 roku...Bardzo to przeżyliśmy:( Staram sobie to teraz tłumaczyć, że tak musiało być...ale wierzę, że teraz do nas wróci...

Liza mówisz poważnie że w soboty wstajesz o 6.30?:szok: nie mów mi tylko, że mnie to czeka jak urodze trzecie dziecko:-D ja to uwielbiam spać, wiadomo, że nie jest mi to dane w takich ilościach jakbym chciała, ale w wolny dzień od pracy z własnej woli z łózka o tej porze nie wyjdę:-D
Bedismall eh ta kasa:( my oboje pracujemy, ale kredyt i wydatki powodują, że każdy grosz sie liczy i nic nie można kupić ekstra, tylko to co niezbędne...w takiej sytuacji emek musi z Tobą współpracować, samemu z długów cieżko wyjść..
Trzymam kciuki za mamę&&&&
majqa dobrej zabawy na grillu:-) a kogo stać na prezenty za 300-500 złotych:szok:?
pawimi to koleżanki odważne :-D piękny pan był chyba rozczarowany:-D a takie winko to rzeczywiście idealne połączenie:tak:
hana miłego oglądania - oby synek wytrzymał jak najdłużej:-)
 
reklama
patik - a no właśnie z tym to tak na pokaz, bo teraz każdy skuczy na brak kasy a na prezent dziecku daje właśnie taki drogi prezent ehh i ja tego właśnie nie trawię. Nie będę się pożyczać czy cóś żeby dorównać innym ... Moje dzieci dostaną kredki i blok i są happy.

Rosołek dochodzi. Maruś spi. A ja na bb :-)
 
czesc dziewuszki
pati sensownie piszesz...:nerd:

majqa no wlasnie u mnie tez jest taki trend zwlaszcza moj maz i jego kolezka to zapatrzeni w siebie narcystyczne dusze....:no: ostatnio mezowi kupilam perfumy armaniego na dzien taty - stwierdzil ze dzieki ale wolal nowego bossa - a teraz 27 mial urodziny -troche bylam spozniona z prezentem i kupilam mu dzien wczesniej kontroler do x-boxa - specjalna edycja plus ladowarka - tez powiedzial dzieki ale juz sobie wymyslil inny prezent a to oddamy dzieciom..........:wściekła/y:zero wdziecznosci za wlozona prace i serce a poza tym ja mezowi nigdy nie zalowalam na prezent - a on mi ile razy kwiatka kupil i narka:dry: jego kumpel to w ogole praktycznie nie przyjmuje prezentow dla syna - liczy sie kaska - kupili mu wlasnie psp vita na 7 urodziny:szok: ja moim dzieciom dlugo zakazywalam kompa i tv - ograniczam do minimum - chyba ze mam gorszy dzien i chce sie polenic w wyrku. Ludzie ja po prostu nie ogarniam tego swiata!! Moja Vanessa niedawno ze szkoly przyszla z zapytaniem czy jej kupie i-pada....niech zapomni! Nawet gdybym miala na to kase wole jej wybudowac domek na drzewie, rozumiecie mnie? Gdzie sie podziala kreatywnosc - robienie cos z niczego to tez frajda - dzieci nie potrafia sie z byle glupoty cieszyc - ze np deszcz pada i mozna pospacerowac w kaloszach i z parasolkami, porysowac mozna sobie, puzzle poukladac czy domek zbudowac nawet z kartonu. Pieniadze szczescia nie daja. Mnie naprawde luksusy przerazaja bo nawet nie chcialabym siedziec na luksusowej kanapie i jesc z porcelany pic z krysztalow!
Mnie to sie marzy domek na wsi, chleb z pieca, pies na podworzu i zapach ciasta, kwiatow i mielonej kawy...........to jest moje zyciowe marzenie

Siem rozpisala ale naprawde szlag mnie trafia jak z mezem sie nie zgadzamy w tej kwestii...

mama jest juz w szpitalu, bedzie miala podwiazany pecherz czy cos a operacje kregow szyjnych sobie daruje, chodzi m bolach niesamowitych ale nie pojdzie bo boi sie smiertelnie ze jej narusza nerwy i bedzie po niej...zal patrzec jak cierpi a ja nie wiem jak jej pomoc

Joas przywitaj sie chociaz nasza zapracowana....

Pawimi kaca leczy?
sempe - OGROMNIASTE GRATULACJE Z POWODU NARODZIN SYNKA!!! NIECH ROSNIE ZDROWO I W MILOSCI!!!


 
Ostatnia edycja:
bry
bedi to se nie zobacze ja ciebie tez :p heh
patik nie no wiesz ja na wsi mieszkam wiec od urodzenia 6-7 to moje pobudki :tak: zreszta jak wstalam o 8 to potem dzien zleciał mi migiem i do poludnia nie moglam nadąrzyc z robotą niewiedzialam co robic... :dry:
pawimi i jak tam? :-D
mama tulę... :( :*

U nas burza bokiem przeszla a teraz dolało :szok: a tata na polu prasowali siano i zboże :no: ale bedzie wkurzony ze nie zdązyli ..... bo jakies 15min temu prasa wracala a to z 1h dluzej sie sklada w sterte... ehhhh...
 
jestem i zyje :-D wrocilam troszke po polnocy, nawet nie bylo tak zle hehe, bardzo milo spedzilysmy z dziewczynami czas, wystep byl wcale nie az taki niewyuzdany jak mozna by pomyslec, powiedzialabym ze raczej skromny i ze smakiem ;-) Pani solenizantka nawet na podium byla zaproszona w celach wspolnego tanca hawajskiego i pogrania na tamburynach :tak: Jedzonko pycha, drinki tez, towarzystwo rozrywkowe - bardzo przyjemny relaks.

Na razie tyle...wracam do kawki i meza, dzieciaki sa u sasiadow bo tam spaly. Milej niedzieli zycze.
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moje dziecko za rowne 3 tygodnie opuszcza ta paskudna piaskownice!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze :-):-):-):-):-):-)lece do Kaliforni na kilka dni pod koniec sierpnia. Wlasnie sprawdzam bilety i dogaduje sie z jego laska co do imprezki powitalnej. Nie macje pojecia jaka jestem szczesliwa :-):-):-)
 
ooooooooo pawimi no to faktycznie masz z czego sie cieszyc;-) fajnie ze wkoncu sie zobaczyc z synem. A powiedz mi czy on tam wraca znowu bo nie jestem na biezaco, wybacz:zawstydzona/y:

azile az tak ci malutka daje w kosc czy masz baby bluesa? probuje podczytac was co i jak ale nie moge cos natrafic...

chrzesniak meza sie pakuje i jutro z rana wraca do domu....ale na razie x-boxa odpalili dzieciuchy i musza pobic swoje rekordy - faceci:dry:
 
reklama
Hej
bedi aaaa zdjecie SUPER wyglądsz :-D ja napisałam posta a ty minute wczesniej zdjecie dodałas :-D hehehe
pawimi to super ze ze smakiem zrobione :tak: ;-) i ciesze się razem z Toba na powrót Syna :-) ale to zleciało, pamietam jak wyjerzdzał jeszcze :tak: :-)

Faktycznie cisza tutaj przez week :p
A ja dopiero dzis zajrze potem wieczorem bo mam wyjazd w poludnie do wawy....
Milego dnia!
 
Do góry