reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
kogo ja dzis widze :-D nasza marnotrawna Bedi sobie o nas przypomniala.

Wlasnie Joas, ktory sernik z mojego przepisu??? bo sama nie wiem...
Winko czekoladowe bylo wspaniale, kiedys mi go sasiadka przyniosla i wczoraj juz niestety skonczylam butelke. Musze wyslac meza zeby mi cos podobnego nabyl bo mieszanka rewelacyjna...normalnie pije sie pyszna czekolade z procentami :tak: All in one :-D

Liza - ja wiem ze t e r a z Ci jest latwiej, mialam na mysli ze na dluzsza mete zycie samotnej matki w dodatku z trojka dzieci nie bedzie takie proste i przyjemne. Ja bylam relatywnie krotko "sama", w dodatku z jednym tylko synem i przyznaje - sa ogromne tego plusy zwlaszcza jesli zwiazek byl przyslowiowa kula u nogi, ale teraz, majac troje dzieci wole zeby mialy one pelna rodzine z wielu wzgledow. Trzymam kciuki zeby Twoje sprawy ulozyly sie jak najbardziej pomyslnie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zuza - wszystkiego najlepszego, juz skladalam Ci zyczonka na fb ale powtorze sie tutaj, sto lat Kochana w szczesciu i poczuciu spelnienia.

majqa - ale ty dzis pracowicie sobote spelniasz a ja sie lenie od samego rana. Moj najmlodszy panicz wczesnie rano wstal, przyszedl do mnie do sypialni a ja udalam ze spie bo nie chcialo mi sie starych gnatow jeszcze podnoscic z lozka, wiec udal sie z powrotem do siebie i tak spi juz dwie godziny. Drugi sie juz zwlekl na sam dol do bawialni ale jeszcze sniadania nie dostal bo mamusia siedzi i pije kawke. W dodatku dzis ten koncert symfoniczny mnie czeka hahahahaha...Ale musze Was rozsmieszyc, znajoma mi opowiadala jak zorganizowaly wieczor panienski dla kolezanki, oczywiscie koncert symfoniczny w repertuarze jak to czesto bywa, piekny pan przyszedl i rozpoczal prezentowanie instrumentow a dziewczyny zachichotaly, po czym wszystkie jak jeden powstaly i spierniczyly do lazienki pozostawiajac pana w szoku :szok:

Mamusiu - milego grillowania, popatrzylam na zegarek i pewnie wlasnie dokladnie w tej chwili sie wybieracie do znajomych ;-)

No to tyle...milego weekendu zycze wszystkim, radujcie sie swoimi rodzinkami, dzieciakami i pieknym latem!
 
hej słońca moje
mamusia - też tęskniłam - dlatego wpadam -jak tylko ledwom wróciała---ciut wcześniej bo i pogoda taka se - ale super - można się oderwać---mimo iż tam dużo roboty - ale dobrze dyrygowałam mamusią:-D
a propos dyrygowania i symfonii---coś pewnie pomieszałam - na flety proste:-D:-D:rofl2:---nie - no musiałam czegoś nie doczytać---ale ja bym tylu fletom niepodołała:-D

liza - ze wszystkiego można wyjśc na prostą--- nieporozumienia są i będą - tym bardziej jak wy młodzi i małe dizeci - to jest udowodniona norma - więc główka do góry - mówi Tobie to doświadczona w tych sprawach---a jak nie ten---- to tego kwiata pół świata;-)--i choć pewnie teraz tego nie widzisz--- to nie znaczy ze nie będziesz szczęśliwa!!! no !!!

bedi - normalnie myślałąm ostatnie zes się długo nie meldowała - pozdrawiam----kolorek robiłas?--nie pomieszałam---pokazuj no pyszczka - pozniej możesz usunąć;-)

joasia - po %%% pewnie humorek lepszy - nie ma to jak restart
kochana na K - grilkujesz ostatnio często - widze....fajnie - korzystajcie---chwile są tak ulotne---więc zapamiętuj każdą--- a wyluzownianie... hmmmm - może będziesz miala swój osobisty zapach niemowlaczka:-)


buziam wieczornie
do miłego
jutro
 
jestem po grillku ..było milusio,Bono z nami ;)
u Ani zawsze jest miło..pograłam z Tomem w paletki..
chłopaki pograli w pingponga..
narwałam jeżyn ,malin i borówek u Ani w ogrodzie -było do deserów ;)


Hanaaaaa jak milusio,że wleciałas do nas :)
cała i zdrowa-cieszę się ,że wypoczęłaś ..,że choć trochę reset mózgu był...
haa..ja też umiem dyrygować ...a nawet dyrygnować ...jak mawia moja babcia


Bedii pokaż sie :))

Pawimi dziękuję za ciepłe mysli kochana ;))
 
hejka
fotke bym wkleila ale sie boje bo nie po to usunelam oba konta z znk i face'a zeby tutaj teraz cudowac, chyba ze na :ninja2:

przepraszam was dziewczynki ale z mama rozmawiam wlasnie, dowiedzialam sie ze idzie w poniedzialek na operacje bo nie trzyma moczu... pisalam wam kiedys ze jest po wypadku - wracala z kolezanka z pracy jako pasazerka i fatalnie sie to skonczylo bo ma zmasakrowane kregi szyjne i wymagaja operacji ale po takim czasie jaki uplynal to rdzen kregowy jej sie skurczyl i mama boi sie komlikacji i nie chce abysmy obie z siostra w razie niepowodzenia zmienialy jej pampersy a tu sie okazuje ze i tak juz do tego doszlo.............
zagladne jutro dzis nie mam glowy
 
witam
po pysznej jajecznicce:-p
zaraz z młodym na madagaskar się wybieramy---zobaczymy ile wytrzyma bez marudzenia:-D
bedi - noż trudno - to sem nie obacze ciebie:-D

miłego dnia i odhaczyć się prosze---ze jak wróce to "chcem" coś poczytać:sorry2:
 
reklama
wlatuję z kawą ...spałam do 10.00:sorry2::shocked2::szok::-p:-p

Bedi ...zawsze przez week jest mniejszy ruch ;)
oki ..to wstaw tam fotkę :)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za operację mamy!!musi się udać ..


Pawimi ????:cool2:


Joaś jak tam po powitaniu dzieci ??

Majqa szalejesz z domowym spa :-p


Hana przyjemności w kinie :)



pozdrawiam serdecznie...grydym nie poroniła ostatniej ciąży to dziś nasze dziecko kończyło by rok....
 
Do góry