reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie jestem tutaj nową osobą na forum chciałabym się przedstawić.Mój login to beciap mieszkam na podkarpaciu jestem mamą trzech chłopców najstarszy syn Maksymilian lat 9 średni syn Mateusz lat 4 i najmłodszy syn Michał 2 lata.

:-)
 
reklama
Witaj beciap! Zuz-Inka ma rację - teraz pusto bo dużo dzieci w domu jest. Moje już aktualnie się kłócą, więc zmykam :-D
 
witam sie i ja po przerwie...u mnie wszystko w normie, czas strasznie szybko leci nawet niewiadomo kiedy te dni zlatuja... Moj maz bardzo duzo pracuje, oprocz regularniej pracy dokancza remonty budowlane w tym naszym inwestycyjnym szeregowcu ktory rok temu nabylismy - starsza gwardia zapewnie pamieta. Czekam kiedy w koncu to wszystko zakonczy bo niestety prawie go nie widuje. Moja tesciowa wylatuje w sobote do Polski bo tesc jest trzeci tydzien w szpitalu w dosc ciezkim stanie wiec niestety wizyte skrocilismy jej o ponad miesiac zeby mogla zajac sie swoimi sprawami tam w domu. Dzieci ida na camp od poniedzialku... a ona wlasnie robi tone pierogow i golabkow do zamrazalki i kisi mi kapuste zebym miala pod reka na szybkie obiady dla dzieci szczegolnie zima kiedy doba jakas krotka sie robi i nie chce sie gotowac po przyjsciu z pracy. W sobote jedziemy tez na przyjecie urodzinowe na duzym jachcie wycieczkowym do Chicago. Wlasnie prosto z lotniska udajemy sie juz tam na imprezke calonocna. Dzis jak widac mam wolne i ide z dzieci na pizza party nad jeziorko ktore siasiadka zorganizowala. Lato leci szybciutko, jest sucho kompletnie bezdeszczowo od dwoch miesiecy i piekielnie goraco. Dzien kiedy jest 30 stopni uwazany jest za...chlodny:) Pozdrawiam wszystkie serdecznie i czekam kiedy nasza mama zresetuje akumulatory i powroci na lono watku :tak::tak:
 
Hej :)

beciap - witaj
pawimi - ależ Wy tam szalejecie, ciężko pewno bez teściowej będzie z początku ...

Maruś ma temp. 37,6 ... ehh... mam nadzieję, że to przez te parszywe 4-ki co wychodzą ....
 
Hej i ja się melduje po dlugiej nieobecności :p
Co u nas to nie napisze bo omijam wątki "publiczne" :p ale podczytuje was ;-) zeby nie bylo że znikłam :-)

Pozdrawiam wszystkie!!!! buziaki :***************
 
melduje sie i ja ;)))

przyjmiecie marnotrawną ?:sorry2:



reset mózgu po częsci zrobiony ,ale tęsknię okrutnie i musi mi taka przerwa starczyć ..
tak więc jak wszystkie mam dzieci w domu i mniej czasu ,ale ...przecież wakacje kiedyś się kończą :)

ściskam wszystkie babeczki wielodzietne :))))
i poczytam jutro co u Was słychać :)
 
ja tez sie pokazuje..ostatnio mniej czasu na kompa..
jak nie pada,to jestesmy poza domem,a jak pada,to dzieci siedza na kompie :-D
tydzien temu bylam u lekarza i slyszalam serdusio...bije jak powinno bic :happy2:,cisnienie tez dobre,mocz czysty ,takze wsio dobrze ;-),a w ta srode mam wizyte w szpitalu i usg ,wiec kochane ,zaciskajcie kciuki ;-)
no a w niedziele lecimy na wakacjeee :happy2::happy2:
Mama dobrze,ze wrocilas :happy:,wkoncu i tobie uda sie zafasolkowac ;-)&&&&& i ~~~~~~~:-)
pozdrawiam wszystkie razem i kazda z osobna :-)
 
reklama
hej babeczki:tak:
wróciło się z urlopu--i już tęsknie zeby znowu jechać:-p na szczęście ciepło się i u nas zrobiło:happy:
mamusia wróciła to i ruch będzie:-p----sniłaś mi się normalnie ze 2 razy:szok: ciesze się ze w główce poukładane - tak myśle--- czasami trzeba takiej przerwy:tak:
madlen - ale czas leci - już połówka za Tobą;-) a urlop to dalej taki odjazdowy planujecie - czy troszke na stan zwalniacie?
zuzinka - no to odpoczynku u mamusi!!!
pawimi - jeszcze raz powtórze - taka teściowa to skarb---az przykro ze mężu jej w szptalu---noż tylko kobity u boku zabraknie to od razu..........oby wszystko dobrze się skończyło
liza - a cóż to tak nagle się ukrywasz?:-p
majka - pzdr - jak maruś - ząbki to?
joaś - miło ze "wpadłaś":-p zalatana mamusiu
fasolka - jak sie czujesz?
azile?

miłego dnia babeczki - my dzis z sis nad jeziorko
 
Do góry