reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Pawimi tymi lodami szczujesz!!!:-D:-D może jakis przepis na te domowe lody co?

Witam,
nic mi się nie chce, głowa ciężka jakby piła całą noc hihihi
popijam kawe więc może z lekka mnie postawi na nogi:-)

dzis Młody przychodzi po 12.00 więc chyba zdąże się zdrzemnąc..

Katrina zaglądac będę czy coś się dzieje:-)
 
reklama
witajcie

Jutro mam ostatnie USG i wtedy lekarz określi, kiedy mam się zgłosić do szpitala - pewnie w środę za tydzień, póki co cisza.... czekamy, ale nic się nie dzieje.
 
witam po pracy:))

Katrina bo to cisza przed burzą ..yyyy to znacz przed porodem:tak:
niech tam jutro ginek dobrze szyjke wymasuje to ruszy:-p


Sempe a na ile godzin masz Małego??



pozdrawiam i lecę dom ogarniać..



dziś kumpela w pracy zrobiła mi rzęsy wiec mam gęste ,przedłużone i eleganckie :))
 
mama05 nie dziekuje...
Najbardziej boli to ze moj mąz byla na kazde zawolanie mojego brata a on potraktował nas jak.... i z dnia na dzien sie dowiedzieleimy ze zostal bez pracy... :-(
Jak mąż nie znajdzie czegos mozliwego to ja poszukam, u mnie na wsi potrzebują ekspedientki... moze da sie załapac bo mam tech.handlowe skonczone i kurs... ehhh
 
haj;-)

cwicze cieprpliwosc do nowego Młodego... wazy ok 7kg więc pozwalam sobie troszke go ponosić ale z jedzeniem to masakra... mleko matki podaje mu z kubka, inne jedzonko z łyżeczki, cwicze z nim siedzenie w krzesełku... usypia tylko na rękach, lulając i to w dodatku stojąc! dzis próbowałam na siedząco ale nie wyszło...tak sobie powtarzam ze te 2tyg muszę wytrzymać i chyba się chłopak wdroży co???!!! ten tydzien to mam go na 4h dziennie od poniedzialku juz na 6h.
a tą cierpliwość muszę podzielić na wszystkich!!!

Liza nie dobrze Twój brat się zachował, mam nadzieje ze odpowiednio mu przygadałaś!!!

idę powiesić pranie dopóki Młody śpi...
 
reklama
sempe brat unika rodziny jak ognia ;/
katrina ale dzidzia cierpliwie w brzuszku siedzi :-D szybkiego porodu jak cos życze, bo to juz lada dzien :-)

Dwa CV dzis zawiozłam, no i jak cos mają dzwonić... zobaczymy... :tak:
 
Do góry