reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

hej,dawno mnie nie było-brak czasu

musze na spokojnie poczytac co u was:)pozdrawiam mamy i zwł.wszystkiego najlepszego dla dzieci:)
to ch swieto dzis:)
 
reklama
Azile - też bym chciała tak szybko...


Mam taką pewna teorię co do terminu. Mój mąż ma z pierwszego małżeństwa 2 dzieci - córka urodziła się 4 kwietnia, syn 4 maja - może teraz będzie 4 czerwca?????
 
Witam
Liza smutne wieści, życzę zeby wszystko udało się po Waszej myśli i rewelacyjnej pracy
Katrina to według Twojej teorii tylko trzy dni Ci zostały w dwupaku, powodzenia
U mnie raz lepiej raz gorzej, mam nadzieję, ze teraz już tylko lepiej
 
oglaszam oficjalnie ze u mnie juz WAKACJE!!! nie trzeba rano wstawac i przygotowywac dzieci do szkoly....pewnie niedlugo bede z utesknieniem oczekiwac kiedy wroca znowu do szkoly:-D ale na dziej dzisiejszy potrzebowalam tego urlopu;-)

azile - rozwalilas mnie ta mezowska gazeta :-) zapytam tylko, a mial czas ja przeczytac? :-p

katrina - no teoria niby sensowna, poczekamy i zobaczymy :tak: Moge Cie tylko pocieszyc ze z pewnoscia urodzisz i to wkroce.
hana - kurcze nie ciekawie z ta jelitowka...zamiast fajna wycieczka to szpital:baffled:
mama - mowisz ze mialas bliskie spotkanie ze szlagiem wczoraj :szok: hahahaha

a mnie cos lepetynka pobolewa, pewnie ta dziwaczna pogoda dziala tak na mnie. No nic, biore zaraz dzieciaki i jade z nimi po mleczko i jajka na farme. Buziaczki dla wszystkich i milego weekendu!
 
hejka
widze ze Azile zdazyla juz swoj porod opisac a ja dalej zalatana. teraz m zabral starszaki na pizze z okazji dnia dziecka a ja Marysie wykapalam nakarmilam i chwilka na mnie
porod tez mialam szybki przyjechalam na porodowke ze skorczami co 5 minut polozna koniecznie mnie do ktg podpiela...skurcze mi sie tez nie pisaly ...jak odpiela to mowi ze mi oksy da a ja do niej ze mam juz parte!!! i rzeczywiscie 10 cm 2 parcia i na jednym skurczu urodzilam, niestety popekalam bo mala z raczka szla

czytam wszystko ale czasu brak na odpisywanie maz w poniedzialek wraca do pracy to ja bede czesciej na bb

Liza pracy dla meza
Katerina szybkiego porodu
Pawimi wiem jak to jest najpierw zeby wolne dzieci mialy bo niby mniej obowiazkow a potem...

pozdrawiam:-):-):-)
 
Hej Kobiety :)
Mąż od poniedziałku do pracy, narazie pewny jest ze 3-4 tyg tam bedzie robił, potem maja dac znac czy bedzie na dlużej ;/ no ale lepsze to niz nic!:tak: :*

Zuzinka mega szybki poród :szok: pozazdroscic ;-)
Pawimi heh u nas do wakacji jeszcze troszkę czasu ;]
mama :********** ;-)
I pozdrawiam każda mamusie wielodzietną ;-) :****
 
przywitać się chciałam ..
po wczorajszym seksie udanymmmmm jeszcze łapie oddech:-D:-D:-D


Pawimi no widzisz-trafiło mnie,alem się otrząsła i jestem hahahaa:-D
my wakacje za 4 m-ce..

Liza super..narazie ważne i to ...kasa jest potrzebna.
&&&&&& ,żeby się udało dłużej zostać..

Azile ,Zuzu inka -miałyście szybkie porody-super ...choc szybki nie znaczy bezbolesny wiadomo-ale zawsze to krócej w bólach-ukochac dziewczynki..


Sempe- jak tam po remoncie?? jakieś foty??


miłego ;)
 
witać witac i o zdrowie pytac:-)
mamuś:-p zazdrościć:-pu mnie jakoś:eek:
azile, zuzinka - szybkie porody = dzielne mamusie!
pawimi - dzięki - na szczęscie małą oszczędzona - szcześliwa już w domu wyjazd udany - a Wy jakie plany wakacyjne?
liza - super ze pracka jest - a u Ciebie suwaki się zmieniają - nie idzie się przyzwyczaić ---chyba się nudzisz:-p
lenka - główka do góry!

pizga u nas
zimno
grila nie będzie:eek:
truskawki kupione
i mini ziemniaczki polskie młode - pycha:-p

katrinka - może Ty w euro celujesz - na 8.:-D korzystaj, odpoczywaj - ładuj!!!

pozdrawiam
miłego:-):-)
 
witam:-)

Pawimi ale dzieciaki mają juz u Ciebie fajnie z tymi wakacjami:-) a do kiedy macie w USA wakacje?
Mama chyba 4tygodnie a nie 4 miesiące hihih:-)
Hana pilnuje do porodu a potem umówieni jestesmy ze po 4tyg juz do mnie wróci...przez ten czas muszą sobie poradzic, tydzien babcia, tydzien mama tydzien tata i coś myślą na ten 4 tydzien.
Zu-inka mega szybki poród!!! swietnie dałaś sobie rade!!
Azile TY tez mega zorganizowana w nocy byłaś:-) ja córeczko obie urodziłam w sobote więc sprawa z dziecmi i z pracą nie była skomplikowana ale teraz????..... czy mama Młodego zdąży dojechać i mój mąż ma 40km z pracy... ech i ach jeszcze troszke mam czasu:-)

własnie juz jestem spokojniejsza:-) dzis mąż w Czechach jest i zaliczył TRIATLON CZAS: 5.52:szok: mój kochany mistrz!! miałam byc tam razem z nim ale wczoraj był w przedszkolu festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki... wybrałam dzieci... było mega wzruszająco!!!
 
reklama
jestem wieczorkiem ..


Katrina meldunku nie było.....czyżbyyyyyyyyy:-D
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!


Hana no u nas w tej dziedzinie spoko loko-a wczoraj -mmmmmmmmmmm...wypas :))


Sempe no żesz-jasne że 4 tygodnie....to po tym sexie zaćme miałam :-D:-D
a Ty na pewno też wszystko dobrze zorganizujesz ...
brawo dla męża!!!!!!!!!!!
no i super,że mogłas być u dzieci-dla Nich to baaardzo ważne:tak:




miłego wieczorku babki :)
 
Do góry