reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

mamuś - właśnie patrząc na suwaki skapnęłam się ze nasze córcie z tego samego dnia są--- 30. sierpnia---dobrze pacze??:-p wouuu nawet podobną lale w suwaku wybrałyśmy - haha
obiadek się robi
F1 leci--- bo ja fanka nr 1---tylko bez kubicy nudno:sorry2:
 
reklama
Jakoś tak ciężko
rano miałam załamke
Jeszcze wczoraj wieczorem Antek rozciął sobie czoło i było trzeba jechać na IP, obyło się bez szwów, tylko założyli takie specjalne plastry za tydz do zdjęcia
Ale wystraszyłam się bardzo, bo to była już późna pora i w samochodzie antek zasnął, jak dojechalismy to się obudził ale dosyćdługo czekaliśmy więc znowu zasnął. W końcu wyszedł lekarz zobaczył co jest i nie mogł go za bardzo obudzić i szybko szybko do gabinety rabanu narobioł bo myslał że to od uderzenia a on tylko spał aja się tak bardzo wystraszyłam, jeszcze dzień wczesniej ten zabieg i psycha mi siada
W nocy musiałam spraedzac co godz czy wszystko ok czy nie wymiotuje
czuje sie jakby mnie ktos wyprał i wykrecił niech ten czas biegnie ponoc leczy rany
 
jestem wieczorem na chwilę bo mnie komary pożarły i drapie sie jak oszalała.....


u nas gościna udana :tak::tak::tak::tak:
dostałam od Wiola 4 kępy irysów:-D:-Dtakich co fotkę wstawiałam-fioletowych ...ale tez białych-jestem szczęśliwa:tak::biggrin2::-D:-p
dostałam tez troche goździków i jeszcze jedne fioletowe kwiaty które wyglądają jak szczotka do czyszczenia butelek:-Dale są fioletowe to wzięłam -bo ja mam w ogrodzie wymagania kolorystyczne:biggrin2:
oprócz zieleni od tuj chcę mieć tylko fiolet ,biel i róż-mam za mały ogród żeby robić misz -masz;-)

aaaaaaaaaaaaaaa-jeszcze dostałam 2 żurawki kwitnące przecudnie na różowo:-D
także wkopywalismy z Tomem ,komary żarły,ciemno się zrobiło ,ale....już wszystko siedzi w ziemi:tak::-D


śpijcie dobrze kochane :)
jutro wlecę po pracy-koło 16.00

bu-zia-ki {{}}



mamuś - właśnie patrząc na suwaki skapnęłam się ze nasze córcie z tego samego dnia są--- 30. sierpnia---dobrze pacze??:-p wouuu nawet podobną lale w suwaku wybrałyśmy - haha
obiadek się robi
F1 leci--- bo ja fanka nr 1---tylko bez kubicy nudno:sorry2:


Hana no prawie dobrze paczysz:-DZuza jest z 31 sierpnia:tak:
no to mamy babeczki z końca sierpnia ;)


Katrina dzięki za poczochranie psiaka ;)

Lenka- tak mocno Cię tulę i wspieram .........
musisz swoje wypłakać...
a czas leczy rany ,ale sporo wody w rzece upłynie zanim zacznie się zabliźniać..
daj sobie czas kochana...




mykam spać ,wlece jutro po 16.00 jak wrócę z pracy-spokojnej nocki...
przespanej .



Asia KC nooooo 125 lat Cię nie było..
wlatuj częściej..Madzia ma juz ponad 7 m-cy!!!
jak Ci tam mamo po4na???
 
witam poweekendowo:-)
mielismy dosc intensywny weekend więc dzis jestem wymęczona, w sobote komunia i nocne urodziny kuzynki a wczoraj Dzien Matki:-)

cos mi się brzuch stawia na bacznosc:crazy::crazy: wizyta dopiero 8czerwca...

od dzis wprowadzamy wczesniejsze odprowadzanie dziewczym zamiast o 8.00 to juz 7.15 wychodzą razem z mężem bym miała czas na ogarnięcie chaty i przyjęcie o 7.30 Młodego...

Mama ale miałas straszną przygode!!! mam nadzieje ze Domi dostał jakąś reprymende co? A ogród to mam przecudny!!

Hana jaka młoda z Ciebie Blondi:-)
Pawimi krótko bo krótko ale i tak się cieszysz z odzewu syna nie? u nas upały odpusciły taka fajna teraz 22-24temp.

pozdrawam wszystkie:-) idę kawke sobie strzelic
 
HEJ pooweekendowo :-)

Kurcze tylko sie melduje, zle sie jakos czuje;P
Postaram sie zajrzec potem i nadrobić....

Lenka trzymaj sie... :-( :*
 
witajcie.
pisze jedna reka , bo druga marta zajmuje:).
Dziekuje za wszystkie gratulacje, jestescie wspaniałe :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
melduje sie ze od czwartku jestesmy w domku. mala kocha cyca. w dzien niemal non stop na nim wisi. za to w nocy (jak na razie ), robi przerwy po 3h:). wiec zle nie jest.
jak tylko ogarne sie to wkleje zdjecia i napisze o porodzie.
pozdrawiam
 
witam, u mnie ciag dalszy upalow zapowiadanych zreszta, dlugi weekend, piekna pogoda i imprezki u nas na osiedlu pelna para. W sobote z sasiadami popiwkowalam, dzieciaki osiedlowe szalaly do pozna w nocy, wczoraj przesiedzielismy pol dnia na naszej plazy z calym towarzystwem, wieczorkiem uraczylismy sie grillem a dzis odpoczywamy. Cos mnie glowa pobolewa, chyba z tych upalow i moze piwka tez:-D Dzieci jeszcze spia, ta woda i szalenstwo ich umeczylo wiec juz 12 godzine ciagna chrapanie ;-) Syn mnie dzis znowu rano zbudzil tym razem chwilke dluzej rozmawialismy ale wkurza mnie to bo tracimy polaczenie, normalnie przerywa w pol slowa i to jest takie frustrujace. No nic, ciesze sie ze przynajmniej slysze jego glos i wiem ze jest OK.
Zlapalismy juz juz taki letni, wakacyjny rytm ze az mi sie nie chce wierzyc ze jutro do szkoly i do pracy :baffled: Ostatnie 4 dni szkoly nam zostaly. W przyszlym tygodniu przyjezdza moja tesciowa ktorej kompletnie nie znam "na zywo". Jakos tak mniej podekscytowana jestem ale moze martwie sie na wyrost. Ma mi pomoc z domem i przy dzieciach podczas wakacji bo nie moge w tym roku wziasc calego lata wolnego. Mam nadzieje ze sie szybko dogadamy :tak:
Pozdrawiam moje drogie panie i jeszcze moze dzis tu wpadne.
 
Ostatnia edycja:
witam sie po pracy:)

Sempe dzięki kochana :):*
jak mi się stawiał brzuch to dostałam fenoterol w tabletkach ..ale mi sie stawiał od 20t.c.


Pawimi no pewnie wkurza takie rozłączanie...

Azile czekamy na opowieść i fotki:)


Katrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Liza lepszego samopoczucia.
 
Mamusia - siedzę sobie i cierpliwie czekam - albo się młode zdecyduje samo, albo z pomocą lekarzy. Ma czasu - myślę, że góra około tygodnia (od środy).
 
reklama
a my dzis dzien plazowo-piwny numer kolejny tego dlugiego weekendu. Najwiecej zabawy to chyba jednak dzieciaki mialy, wstawilam zreszta kilka fotek i filmikow na fejsie dla upamietnienia tych szalenstw i kto ma dostep zapraszam. Zabieram sie teraz za obiad i domowej roboty lody pina colada na deser.
 
Do góry