reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudna sztuka karmienia piersią

reklama
bo ja zjadłam wczoraj grzyby z jajecznicą
ale chyba nic się nie dzieje
Paris ma takią wysypkę na czole ale to chyba potówki, bo mamusia dzisiaj rano przykryła ją kocykiem i kołderką :p prawie dzieciaka ugotowałam
 
mleka mam mało :p

miękkie cyculki :p i dzieciak wypluwa jak tylko z 2 razy pociągnie
wtedy daje jej drugiego - pociągnie, pociągnie i szyko mleko się kończy i tfu !
i trzeba robić Nan ::)

mam nadzieję, że cycyki nie zastrajkują całkiem, pokarmiłabym jeszcze, no zwłasza w nocy
w sumie to 1 raz pije Nan a reszta cycolenie, więc nie jest tak tragicznie

ciekawe jak to będzie poźniej ::)
 
Witajcie wszystkie karmiące mamusie!
Ja tez miałam na samym początku problemy z karmieneim , tzn miałam za duże sutki i mały całkiem ich nie obejmował ok 10 dni po porodzie odciągałam pokarm i mu dawałm z butli , potem mleczka było coraz mniej !Zaczęłam się wspomagać właśnie mineralną i mleko-fix herbapolu!Pomogło !Oczywiście nie udało by się bez ciągłego przystwaiana do cyca prawie 24 na dobe ale warto było to przetrzymać bo teraz większych problemów nie mamy!!
 
Ja tez dzisiaj skołowana jestem. Łukasz szukał co dwie godziny w ciągu dnia ale popił z 5 minut i wypluwał. Już mam całe brodawki znowu obolałe. A teraz wieczorem miałam tak jak Ty Melanie dwa pociągnięcia i wypluwał, ale mleko mmam. Podnosiłam go do odbicia i przystawiałam dalej. Dobrą godzinę się tak męczyłam. Teraz położyłam go do łóżeczka i mam nadzieję że już teraz zaśnie na parę godzin a nie na parę minut.Sama nie wiem czy on się najada czy nie... chyba w poniedziałek pojedziemy sie zważyć ::) ::) ::)
 
No właśnie Aniulka
i potem te dzieci nas tak ogłupiają :p :laugh:, bo my nie wiemy dlaczego wypluwają
ja z uwagi na to, że i tak już dokarmiałam mleczkiem z puszki, to robie Parisce dodatkowe mleczko, które zazwyczaj pociągnie kilka razy i tez wypluwa :p
ale tylko przy dokarmianiu, bo jak dostanie całą flaszkę, to wypija całą albo prawie całą

jestem bardzo ciekawa jak Twój Łukaszek przybiera
my chyba w poniedziałak udamy się do lekarza, bo ta wysypka z czoła jej nie schodzi i wygląda b. nieładnie, jakby miała trądzik
myślałam, że to potówki ale juz sama nie wiem
 
moj Mikołaj też ma wysypke na policzkach i mam nadzieje ze to tylko potówki a nie skaza białkowa
narazie cały czas ciagnie cyca i potrafi jesc przez 30 min a potem i tak połwe z tego wypluć i jak położe go juz do wyrka to on znowu zaczyna szukac cyca
zastanawiam sie czy moj pokarm jest pełnowartosciowy dla niego
jak byłam z nim u lekarza to pani doktor była zadowolona ze tak ładnie przybiera na wadze
jak wychodziłam z nim ze szpital to wazył 3100 a wczoraj wazył 4100 tak wiec chyba sie jednak ten mały szkrab najada pomimo tego ulewania

a jak wasze maluszki przybieraja na wadze
 
dzień dobry!
a ja odniosłam pierwszy sukces wychowawczy :) ;) moja kruszynka ssie cyca!!! butle też dostaje, ale już z zadowoleniem je mamusine mleczko. kosztowało nas to trochę wysiłku i mam nadzieję, że się uda. brodawki też malutka ładnie sobie wyciągnęła.
poza tym po cycu zupełnie inne dziecko, jest spokojna i zadowolona. tylko mam ogromny problem z jedzeniem. cały czas się zastanawiam czy mogę to, czy tamto, czy jej nie zaszkodzi.
a odnośnie dżemu truskawkowego to moja pediatra mówiła, że absolutnie, bo truskawki nawet przetworzone to silny alergen. zresztą co lekarz, to inne pomysły na temat tego co można nam jeść a czego nie. a w efekcie jem zupki takie rosołkowe, z marcheweczką bezsmakowe :) i gotowane mięsko. i już dłużej nie mogę!!!
podrzućcie moje drogie jakiś pomysł na obiadzik :)
 
reklama
no własnie...
bo to jest do dupy :p
każdy mówi co innego i człowiek pier.dolca dostaje, bo nie wie do ma jeść
pediatra mi mówił, że banany można a wczoraj troche poczytałam na ten temat i niby nie można :p

jeszcze nie czułam się w życiu taka ogłupiona
informacje sa tak sprzeczne i czym ma sie człowiek kierować ???

FAK !!! :p ;)

 
Do góry