reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

u nas duże duże zmiany poranek z nowymi perspektywami, zastanawiam się nad kupnem trampoliny do ogrodu...niby dla Tomka bo ma frajdę poskakać ale...ciiiiiiii....tak troszkę też mam frajdę :D musze popatrzec na allegro co i jak w tym temacie

w tym tyg ja się nie piszę na spotkania Tomek jakiś jeszcze dziwny jest więc nie będę narażać innych dziecióf :D bo może coś jeszcze tam się kluje ale nie będę krakać


Mikka - Monia - STO LAT !!!!!

13281_100lat.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas duże duże zmiany poranek z nowymi perspektywami, zastanawiam się nad kupnem trampoliny do ogrodu...niby dla Tomka bo ma frajdę poskakać ale...ciiiiiiii....tak troszkę też mam frajdę :D musze popatrzec na allegro co i jak w tym temacie

w tym tyg ja się nie piszę na spotkania Tomek jakiś jeszcze dziwny jest więc nie będę narażać innych dziecióf :D bo może coś jeszcze tam się kluje ale nie będę krakać


Mikka - Monia - STO LAT !!!!!

13281_100lat.JPG
Oczywiscie przylaczam sie do zyczen:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
hej hej

widzę że ktoś ma urodzinki a więc ode mnie też 100 latek dla Ciebie Mikka :-)

ja dziś wolne trochę polatałam po mieście do południa i zaliczyłam polo po południu i nic po za tym nie robiłam miałam takiego lenia że ho ho ho :rofl2: a nie przepraszam jeszcze pranie nastawiłam i naczynia pozmywałam he he
 
reklama
rechot mnie dzisiaj zaskoczyła jak weszłam na bb, a wy po raz drugi dzisiejszego dnia:-))
Jeszcze raz dziewczyny bardzo dziękuje za życzenia. Tak tak w sumie kobiet o wiek się nie pyta ale ja zawsze przed 20 :-)))) Facebook chyba mnie zdradził.
 
Do góry