reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Witam poniedziałkowo

... uprzejmie donoszę, że u nas od wczoraj od 8:00 gorączki brak ;-):tak: czyli na 100% to był efekt poszczepienny i pomyśleć że sama zafundowałam takie ekscesy mojej Kruszynce :zawstydzona/y::-(


a jak reszta bąbli??? jak Tomuś???


malinka009 ehhh ja do dziś pamiętam jak się spiłam po obronie, tzn. mało pamiętam właściwie :laugh2::laugh2::laugh2:


Pzdr w ten beznadziejny dzień :-p
 
ja się po obronie nie spiłam bo byłam w ciąży ;/ ech....muszę to odrobić :D

a Tomek się katarzy maruda i ma czerwone gardło jak widzę ale jest ciutek lepiej niż wczoraj np. w jego przypadku jakikolwiek postęp samodzielny bez antybiotyków itp bardzo mnie cieszy więc źle nie jest
 
Przepraszam bobomama ale ta grupa powstała na moją prośbę i nie będziesz miała do niej dostępu jest stworzona na potrzebę omówienia dla mnie bardzo delikatnej i intymnej kwestii z dziewczynami z którymi widuję się na co dzień
 
Ostatnia edycja:
no jakos mamy mateuszka dlugo nie widzialam na forum ale spoko jak nie to nie laski bez ale bede obserwowac czy nie pojawiaja sie nowi czlonkowie bo mam wrazenie ze cos spiskujecie przeciwko mnie za moimi plecami ale mniejsza o to
 
reklama
Do góry