reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Hej dziewczyny:-)

My dziś kończymy 8 miechów tzn Mati kończy;-) jejku jak ten czas leci:-) a tak wogóle to ostatnio marudny troszkę na ząbki jest już ma 5 i jako szósta prawa jedynka mu teraz wychodzi:-)

Lencja Mati też ze wzrostem wypada z siatki centylowej ale pani w przychodni na konstytucji stwierdziła że skoro wypada to ona pewnie źle zmierzyła i wpisała mu kilka cm mniej:confused: a on pewnie po prostu wysoki za tatusiem będzie:-)

A te klocki magnetyczne to faktycznie fajne no ale cenę mają też fajną:szok:
 
Hej dziewczyny:-)

My dziś kończymy 8 miechów tzn Mati kończy;-) jejku jak ten czas leci:-) a tak wogóle to ostatnio marudny troszkę na ząbki jest już ma 5 i jako szósta prawa jedynka mu teraz wychodzi:-)

Lencja Mati też ze wzrostem wypada z siatki centylowej ale pani w przychodni na konstytucji stwierdziła że skoro wypada to ona pewnie źle zmierzyła i wpisała mu kilka cm mniej:confused: a on pewnie po prostu wysoki za tatusiem będzie:-)

A te klocki magnetyczne to faktycznie fajne no ale cenę mają też fajną:szok:

hej a do kogo chodzisz w tej przychodni?
 
Kasiuch ja tu niedawno się przeprowadziłam i zapisana jestem wybrałam pediatrę taka młoda babeczka ale nawet nie pamiętam nazwiska bo jeszcze u niej nie byłam :confused: Mati na szczęście mi nie choruje puk puk puk :-) a na szczepieniu przyjęła mnie inna bo nie byłam umówiona no i ta nasza wtedy przyjmowała tylko dzieci chore..

Powiem tylko że póki co ta przychodnia mi się nie podoba :no: bo jak mieszkałam na bydgoskim to tam na Fredry kiedy i o której bym nie poszła bez umawiania zawsze zostałam przyjęta bez problemów..
 
Dziewczyny są następne seanse w CSW
Centrum Sztuki Wspolczesnej

Lencja chyba dla Ciebie zrobili tą niedzielę:-)

:-):-):-):-):-)
Pięknie, jestem bardzo zadowolona tylko, że wtedy akurat od 13:00 powinnam być w pracy :baffled: Może uda mi się przesunąć trochę to na pewno się wtedy wybierzemy wraz z moim W.
A Wy planujecie kolejne seanse??
A co do podobnej wagi naszych dzieci to jednak Damianek wypada lepiej bo jest chłopcem i inne ma normy... No ale nie mam zamiaru się zamartwiać, sądzę, że gdyby na mm tak mi przybierała to byłoby bardziej niepokojące..

anita3105 - pięknie Mati próbuje raczkować, a co do wagi i wzrostu to nasz pediatra nie widzi w tym nic niepokojącego, pewnie gdyby tylko jeden z tych parametrów tak skoczył byłoby inaczej, cóż zobaczymy jak później będzie. Na kolejne szczepienie i pomiary idziemy w pierwszej połowie lutego dopiero. Wtedy na pewno będą kolejne pomiary
 
reklama
Do góry