reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
luuzna jak robisz takie prezenty to chyba cie zaprosze na urodziny jaki goscia honorowego :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

my po malu wychodzimy na prostą ....ale nie chwalmy dnia....bo sie zessra :baffled::baffled::baffled:
 
jak to gdzie wyparowały...były na spacerze :-))
wreszcie kupiłam 3 pary spodenek dla Natalki znalazłam i na allegro i w Pepco. Tu koło mnie w Pepco na legionów nie ma takiego wyboru ciuszków jak tam koło Tesco. Własnie tam sie dzisiaj wybrałam i kupiłam. Cena powalająca 15 zł :-) ciekawe ile wytrzymają.

Luuuzna kurcze może i to fajne ale cena to też fajna huhuhu. Zdecyduje się na Lego najwyżej na gwiazdkę coś innego poszukam.

Lencja mam prośbę do Ciebie czy podasz mi numer tel. do przychodni wojskowej tam gdzie się rejestruje na bioderka??? Bo ja gdzieś posiałam.
 
Lencja mam prośbę do Ciebie czy podasz mi numer tel. do przychodni wojskowej tam gdzie się rejestruje na bioderka??? Bo ja gdzieś posiałam.

Nie mam nr bezpośrednio do gabinetu gdzie wykonują usg bioderek, mnie tam zapisywała położna. Tu masz nr do rejestracji dziecięcej w przychodni wojskowej: 566522051 jak tam zadzwonisz to albo Cię przełączą albo podadzą Ci nr, powodzenia!

My dziś miałyśmy szczepienie, ważenie i mierzenie... Szczepienie bezproblemowo Nelcia nawet nie zapłakała! A z pomiarami jestem w szoku jak urosła przez 6 tygodni!
Poprzednio mieściła się w 50 centylu wzrostowym i 75 wagowym a teraz ze wzrostem wyszła poza siatkę centylową! Ma 68 cm a z wagą mieści się w 97 centylu (7900g) SZOK:szok::szok::szok::szok:
 
Nie mam nr bezpośrednio do gabinetu gdzie wykonują usg bioderek, mnie tam zapisywała położna. Tu masz nr do rejestracji dziecięcej w przychodni wojskowej: 566522051 jak tam zadzwonisz to albo Cię przełączą albo podadzą Ci nr, powodzenia!

My dziś miałyśmy szczepienie, ważenie i mierzenie... Szczepienie bezproblemowo Nelcia nawet nie zapłakała! A z pomiarami jestem w szoku jak urosła przez 6 tygodni!
Poprzednio mieściła się w 50 centylu wzrostowym i 75 wagowym a teraz ze wzrostem wyszła poza siatkę centylową! Ma 68 cm a z wagą mieści się w 97 centylu (7900g) SZOK:szok::szok::szok::szok:

:szok:

ja wyparowalam bo dzis u tesciowej bylam! nie bylo tak zle:)

mikka- wszystkiego naj dla damianka z okazji 4 miechow!!!!

aniu- 3mam kciuki za zdrowko i wychodzcie juz na ta prosta bo po jakiejs spirali chyba jechaliscie!!!!!!i daj cynk w koncu:)

bobomama- Wam z kolei zdrowka zycze:tak:
 
kasiula Damianek dziękuje za życzenia:-)) skubaniec mały dopiero skończył 4 msc a siedzieć już chce pręży się do siedzenia jak nie wiem. Boję się trochę bo przecież to jest za wcześnie go sadzać więc troche potrzymamy on aż piszczy z zachwytu i kładziemy.

Lencja nasze dzieciaczki to jadą na tym samym wózku jeżeli chodzi o wymiary jak i wagę. :-)) dzięki za nr. telefonu.
 
reklama
Do góry