reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Bardzo dziękuję za podpowiedzi dziewczyny w sumie nic dodać nic ująć same trafnie odpowiedziałyście na moje zapytanie. W lumpkach coś fajnego znaleźć na 110 to cud. Teraz przez ten wózek mam ograniczony dostęp do wszystkich lumpków. Rynek cały obeszłam jedne spodnie kupiłam ale o wiele za duże te numeracje mnie dobijają. W galerii obeszłam ceny 50 zł za dresowe spodenki trochę przesada poczekam na przeceny. W Pepco znam ten sklep też nie było spodni jak byłam tydzień temu. Real nie było. Szukam takich osiedlowych sklepów uważam, że tam mogłabym coś znaleźć za niewielką sumę. Suma sumarum na pewno coś kupię na allegro :-))uwielbiam allegro:-)Tylko też czasami zdjęcie ma się inaczej do rzeczywistości.

Pozdrawiam
a na rynku na nowcikiego albo na manchatanie (kolo obi) albu na rynku za maciejem na r3??moze tam cos znajdziesz

Szkoda, że tak późno przeczytałam :-)) Wszystkiego Najlepszego Alanek
mialam napisac to samo:p

paulina- a nie miedzy nami ok:) jeszcze nie wiem dokladnie kiedy lece:/

a i aniu- rowniez zycze zdrowka dla tomeczka:)
 
reklama
Kasia tam to nie byłam może kiedyś podjadę.

Dziewczyny może mi jeszcze w czymś podpowiecie, co mam kupić 5-letniemu chrześniakowi na urodziny. Ja nie mam zielonego pojęcia co te dzieci w takim wieku lubią. Jedyne co mi przyszło na myśl to lego, kolejkę w tamtym roku dostał.
 
Dzięki dziewczyny może i rzeczywiście kupię LEGO

a dentysta wiem, że fajny jest na kasę chorych na targowej w szkole nie wiem jaki to jest numer ale jest tam też przedszkole Violinek.
 
reklama
Do góry