reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Lencja-gdzie szłaś z małą na badanie bioderek?

Monika, a do jakiej przychodni zapisałaś Ingusie bo u mnie była położna 2 razy raz na 10 minut drugi raz na 10 sekund obiecała, że przyjdzie i już nie przyszła :-)
a bioderka to ja byłam w wojskowym podobało mi się bo kolejek nie było byłam zapisana na konkretną godzinę i tak weszłam. Musisz już gdzieś zapisać małą bo są straszne kolejki i już na pewno nie znajdziesz nigdzie miejsca, żeby zbadać małą po 6 tyg.
 
Lencja-gdzie szłaś z małą na badanie bioderek?
Tak samo jak Mikka byłam w przychodni wojskowej, to poza tym moja przychodnia, którą wybrałam dla Kornelki. Szybko, sprawnie, na konkretną godzinę, bez czekania. No ale tak jak już Mikka napisała są kolejki, no ale są wszędzie :(
Ojejku zazdroszczę mój głodomor budzi się co 2,5- 3 godz.do jedzenia. Wzięłam się teraz za niego i raz w nocy daję wode.
A karmisz piersią czy mm? Moja to mogłaby czasem mniej jeść bo ma apetyt ponad miarę i trochę za dużo już waży ale jej się nie da oszukać wodą, chyba, żeby z cyca popłynęła :)
 
Lencja karmię piersią, o dziwo wodę też pije ale i dużo też waży bo ma 7,35 kg, a wzrostu 66 cm więc też kawał chłopa :-))

Ja też karmię piersią i daję pomimo tego coś do picia - ale u nas raczej herbatki, wodą to pluje... Jednak gdy jest głodna to nie ma opcji aby ją oszukać jakimkolwiek innym płynem niż mleczko.. U nas teraz pewnie z wagą gdzie do 7 kg dobijamy... 4 tygodnie temu ważyła 6,2 i miała 60 cm, przeciętnie przybiera 200 gr/tydzień ale zdarza jej się mieć odchylenia od normy... to, że waży sporo to w krzyżu czuję:)

bobomama24 - gratuluję córeczki :) 330 gram szczęścia!
 
cześć drogie dziewczyny
wiecie moze ile bierze za wizytę dr. jackowski ginekolog i jak długo trzeba czekać na wizytę do niego..chodzi i głównie oc cenę za samo usg.
 
feerby nie wiem ale moim zdaniem lepszy drożdżal jest
A tak a propo dziewczyny juz mamy jakiego pediatre polecacie? Taki zeby nie bylo zbytnio kolejek
 
reklama
Do góry