reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Tak się boję o pogodę w dzień naszego ślubu- co chwilę się prognoza zmienia - albo deszcz albo słonecznie :eek: Chyba muszę poprosić siły nadprzyrodzone o dobrą pogodę ;-)
 
jakie burze..... mam komunię w ten weekend.

Poradzcie mi dziewczyny co moge kupić dla Damiana w aptece na wzmocnienie. Bo wczoraj chodził cały dzień ogilony do noska juz mu podałam euforbium tylko jeszcze sie zastanawiam nad jakims syropkiem.
 
Hm czyli ze spotkania nici:-( Moze innym razem się uda!:-)
My dzisiaj szalelismy w ogródku. Ja z męzolem pielilam warzywniaczek i krzaczory ,a Ksawik urzedowal z babcią w piaskownicy.

A propo przeziebień to ostatnio mały dobe miał podwyzszoną temperaturę. Juz bałam się infekcyji, ale naszczeście jakoś przeszlo.:-)Stawiam na zebole, ale ich jakoś nie widać. Wstydza sie czy co?!
 
Mikka tran można - ja bym kupiła tran na wzmocnienie :tak: no i jakieś witaminki też można ;-) Syrop...nie wiem, ja na przeziębienia Alanowi nie dawałam syropów - tylko vitaminki, no i na katar sól morska albo właśnie euforbium (zależy co miałam).
 
reklama
a na codzień proponuje tran ja daje młodemu i widzę po nim że lepiej reaguje nawet jak się cos zaczyna nie przechodzi tak tragicznie i rzadziej choruje niż w zeszłym roku
 
Do góry