reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

rechot - to moze wpadnij do mnie troche pogracowac! Zapraszam i kawka tez sie znajdzie!!!!:-D
ZDROWKA DLA WSZYSTKICH

dzisiaj rozmiawialam na gg z Natalia i myślimy nad spotkaniem. Tym razem w ta sobotę popoludniu! Znajdziecie czas Kochane?
Gdzie chcialybyscie sie spotkać, macie moze jakies fajne pomysly?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś mi szwagierka mówiła o takim fajnym miejscu - figlowisko na Kosynierów Kościuszkowskich. Podobno super sala zabaw dla dzieciaków :) Małe dzieciaczki też znajdą zabawy dla siebie :tak: Są maty podobno, zabawki różne, no i takie tradycyjny basen z kulkami, zjeżdżalnia...może się tam wybierzemy?:-) Wezmę aparat :-D

aa no i koszt: 10zł za pół godziny, a 14 zł chyba za godzinę...
 
Ja osobiscie jestem za spacerkiem na swiezym powietrzu, ale jak coś dopasuje sie.:-)
rechot - przede mna sadzenie warzywek, a wczoraj szorowalam moje mebelki ogrodowe, wiec bedzie gdzie napic sie kawusi:-D
 
Dziś mi szwagierka mówiła o takim fajnym miejscu - figlowisko na Kosynierów Kościuszkowskich. Podobno super sala zabaw dla dzieciaków :) Małe dzieciaczki też znajdą zabawy dla siebie :tak: Są maty podobno, zabawki różne, no i takie tradycyjny basen z kulkami, zjeżdżalnia...może się tam wybierzemy?:-) Wezmę aparat :-D

aa no i koszt: 10zł za pół godziny, a 14 zł chyba za godzinę...
my tam ostatnio bylismy jest fajnie ale mi sie wydaje ze fajniej jest w bumarze no i taniej przede wszystkim
 
Ja na spacer w sobotę też mogłabym pójść.

Moja Inga próbuje raczkować.Na razie się czołga do przodu ale unosi się na kolankach.
 
reklama
Do góry