reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Asia a dzięki już dobrze :) Takie chwilowe 'coś' miał...szybko przyszło szybko poszło...nie wiem czy zęby, bo do paszczy nie da zajrzeć ;-)
 
reklama
Hej

u nas nie za ciekawie mama w szpitalu, Mati i mój brat oskrzela, Przemek przeziębiony masakra :no:

z dobrych wieści to Mati postawił już swoje pierwsze samodzielne kroki (nareszcie) :-) no i mamy 12 ząbków :-)
 
DSC00009.jpgtu jeszcze takie
 
Ja też dziękuję za filmik :-)
Anita zdrówka życzę..cholercia coś teraz pora na chorowanie - ciągle jakieś choróbska...eh niech ta wiosna na stałe u nas zawita już ;-)

Ja miałam z zatokami problem - ból niesamowity, ale tabletki pomogły - na początku nie wiedziałam co to za ból, bo 1 raz miałam chore zatoki. Naprawdę ostro napiernicza w czaszce przy pochylaniu. Nigdy więcej!

eeeej ja tęsknię za Mailną!
 
MaLyNa where r u ?????

ech ja mam mase roboty dziś wkopywałam żywopłot i tuje i
ręce mam ochotę sobie w
507e92a6000039994a150b57
o dokładnie ręce mnie bolą na maxa

ech

wiosennie się robi ale ta pogoda zdradliwa więc może dlatego takie chorubska - buziaki dla wszystkich
 
reklama
hej

u nas nadal choróbsko gości Mati dostaje 3 razy dziennie inhalacje.. masakra ..

coś słaba frekwencja ostatnio :confused:

pogoda już fajna a ci chorzy i ze spacerów nici..
 
Do góry