reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel na jajniku a ciąża

reklama
Jeśli by się starali to anty na 3 miesiące mija się z celem. A niektórzy lekarze idąc po najmniejszej linii oporu przepisują anty.
Jeśli nie ma starań to mogą być i tabletko antykoncepcyjne

Niby tak, ale starac sie o ciaze i miec na starcie 5 cm torbiel (co juz jest spore i niesie za soba ryzyko skretu lub pekniecia i zapalenia otrzewnej) jest juz troche ryzykowne.
 
reklama
Cześć, spóźnia mi się miesiączka 8 dni, dziś 43 dzień cyklu, cykle mam co 34-35 dni, w piątek byłam u ginekologa ponieważ dwa testy pokazały lekką drugą kreseczkę a dwa były z jedna kreska. Lekarz stwierdził torbiel na prawym jajniku wielkości 5cm ale sam do końca nie wiedział czy może jednak jestem w ciąży czy nie zasugerował tylko że jeśli jest wczesna to jej nie widzi. Powiedział że miesiączka powinna wystąpić do tygodnia ale nie czuje żeby się na nią zapowiadało co zrobić w sytuacji gdy miesiączka nie pojawi się? Iść jeszcze raz do niego? Dodam też że kazał zacząć brać tabletki antykoncepcyjne gdy rozpocznie się miesiączka. Jak oceniacie te usg?
Ja na twoim miejscu zrobiłabym bete Hcg
 
Do góry