reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

reklama
Oooo dobrze ze przypomnialyscie musze swojego wyslac.po sucharki z biedronki zeby miec co wcinac na druga dobe po cc i wode z dziubkiem cala zgrzewke bo w szpitalu strasznie suche powietrze jest
 
No i ja mam torbe spakowana :)
wedlug listy ze szpitala mam:
Dla mnie :
-dokumenty,karte ciazy,grupa krwi(to w ostatniej chwili)
-szlafrok(dojdzie mi taki cienki)
-2 koszule do porodu,(w tym jedna gorsza na pobrudzenie)
-klapki pod prysznic
-2 reczniki (1 z nich dla dziecka)
-woda i sok winogronowy(dopakuje)
-przybory toaletowe
-kubek,sztucce(doloze)
-bielizne(doloze)
-2 paczki podpasek maxi
-podklady na lozko
-kapturki
-ladowarka(na koncu)

Dla maluszka:
-pampersy 1
-chusteczki nawilzane
-smoczek(wyparze,dopakuje)
-mleczka poczatkowe

Nic wiecej u nas nie trzeba dla dzidzi,jedynie w nosidelku do auta mam ubrania naszykowane na wyjscie dla malej :)
 
A to moja a jakby cos zabrakło to m przywiezie. Do szpitala namy 4 mile.
 

Załączniki

  • 1455663866020.jpg
    1455663866020.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 102
Ja dziś zrobię fotki moich toreb :)
Kocyk na wyjście biorę a rozka nie potrzebuje wszystko mam omówione już z położna co wziąść a co nie potrzebne :)
Oprócz ręcznika takiego zwyklego biorę jeszcze takie jednorazowe żeby osobno dupke sobie wycierac płyn do h.intymnej i pomadke już dokupić i spakowałam teraz tylko sztućce i przybory toaletowe + czekolada balonik i banany to mi położna poleciła ale to już na spokojnie dopakuje :)
 
A to nasze torby moja i Grzesia :)
 

Załączniki

  • IMG_20160217_120020_315.JPG
    IMG_20160217_120020_315.JPG
    490,4 KB · Wyświetleń: 102
  • IMG_20160217_120036_307.JPG
    IMG_20160217_120036_307.JPG
    523,6 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Do góry