reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Kotek ja tez sobie nie wyobrazam siedziec "rozkwaczona" i suszarka po pipce sobie jezdzic:szok: :-D

Niuni zakupy swietne! Kurcze ale ty juz chyba urodzilas bo ja tez duzego brzuszka nie mam ale ty jestes plaska jak deska:tak: ;-) :-)
 
reklama
A ja dziś wreszcie dostałam ostatnią zamówioną rzecz, czyli sterylizator i od razu go wypróbowałam:-) . Działa bez zarzutu, więc od razu sobie wysterylizowałam laktator, smoczki, osłonki na piersi i takie muszle laktacyjne, które jeszcze mam po Weronice. Tak że te rzeczy już czyściutkie i zapakowane na wsiaki słuczaj.
 
ja pamietam kupilam plyn do hig intymnej z kora debu w Rossmanie ale oprocz tego mialam tez kore debu w saszetkach (jak herbata) i kupilam bodajze w zielarskim (lub aptece moge sie mylic)... ahaaaa szare mydlo tez mialam wiec jak szlam co 1.5h sie podmywac (mniej wiecej) to trzy serie, osuszenie i na koniec alantan na blizne.
 
Ja juz spakowałam moją torbę, bo od jakiś dwóch dni mam wieczorem i rano ciągłe bóle brzucha i delikatne skurcze, więc obawiam się, że jednak nie doczekamy czerwca :szok: MAciek jakoś charakterek pokazuje i nie chce mnie słuchać, kiedy mu tłumaczę, że u mamy w brzuchu najlepiej :tak:

A co do torby, to jakaś wielka wyszła, choć wydawało mi się, że mam same podstawowe rzeczy.:confused:

Mam: ręcznik duży i dwa małe, ciapy, klapki pod prysznic, kosmetyki dla mnie (podstawowe typu krem, szczoteczka do zębów itp.), 2 koszule + 1 do porodu, szlafrok, majtki siateczkowe, 1 op. podkładów Bella, podłady na łóżko, pieluchy jednorazowe, 2 pieluchy tetrowe, 1 flanelowa, 2 komplety ubranek + czapka + łapki + skarpetki, ręczniki papierowe, papier toaletowy, kubek i sztućce. I o matko wydaje mi się, że zniczego nie mogę zrezygnować :tak: :-D Strasznie tego dużo :szok: :-D O czymś jeszcze zapomniałam?
 
do mnie tez przyszedl dzis. Kupilam babyono za jakies 16 zl. Jak sie nie sprawdzi to zainwestuje w bardziej wypasiony;)
 
reklama
Anula ja poza tym, co wymienilas zabieram jeszcze pampersy i kosmetyki dla dzidzi, laktator, biustonosz do karmienia, wkladki laktacyjne, kocyk...reszte wymienie jak sie spakuje w weekend.
 
Do góry