reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Dzagud mieszkam w odległości spacerowej od tego sklepu - muszę się wreszcie wybrać :-D Zupełnie o nim zapomniałam...
 
reklama
wygląda praktycznie ale zdecyduje sie chyba jak pojawi sie potrzeba... jak plecki zaczną dokuczać, a jak sie obejdzie bez to tez git :tak:
 
Esia, to gdzieś na Pradze mieszkasz? Ja pracuję na Mińskiej, a mieszkam na Bródnie.:-D

Szopka - nie pamiętam adresu ale ten sklep mieści się dokładnie w uliczce która prowadzi od Grochowskiej (przy Geancie) - to jest chyba Jubilerska. Ona prowadzi do pętli autobusowej - blisko budynku gdzie jest redakcja Super Expresu. I ten sklep jest po prawej stronie. My też się wybieramy oglądać wózki do Calineczki - tylko nie wiem czy jutro czy w niedziele.
 
Dzagud mieszkam prawie przy Zamienieckiej :-)

A gdzie jest Calineczka?
Jakbyście szukały serwisu dla wózków (prowadzi też sprzedaż i nie tylko wózków) to polecam Serwis i sklep - wózki Bardzo uczynny i serdeczny pan :tak:
 
No, przyszły własnie staniki i koszulka do karmienia, satniczki suuper, nie spodziewałam się że one są z miękkiej bawełny, tylko troszku du_y dałam z mierzeniem pod biustem i bedę musiała zwęzić... Koszulka tez oki i polecam, oczywiście jak się bedzie sprawowac przy karmieniu, nie wiem ale wygląda na użyteczną:DD
 
dziekować, ale fotografować nie ma co wyglądaja dokładnie jak na tych linkach wczesniej podanych przez dziewczyny, a na modelkach pewnie lepiej się prezentują:pPP
 
zobatrzcie co znalazłam na majówkach :(
"Popieram Zgredka, te koszule z dziurami na cycki są tragiczne, jak jednym karmisz to drugi na wierzchu,i wcale nie zależy to od rozmiaru,ja miałam jedną, a ponieważ była śliczna to dziury są obecnie zaszyte, do karmienia tylko rozpinana po środku. I chyba Was trochę zmartwię, tych koszul to przyda się conajmniej 3 sztuki, bo przez jakiś czas po porodzie zaleca się nie używać dezodorantu ze względu na maluszka, raz żeby go nie podrażnić, a dwa żeby czuł naturalny zapach matki, a nawet jeśli używa się delikatnego bezzapachowego deo to na oddziale jest bardzo ciepło, a samo karmienie to spory wysiłek i ja osobiście pociłam się jak kot. Dlatego brałam prysznic dwa razy dziennie ( chociaż to dziennie było czasem o 4 rano :-) w szpitalu czas inaczej biegnie) i za każdym razem zmieniałam koszulę, zeby czuć się świeżo, wystarczył mi pampers między nogami z rzeczy mało estetycznych.Poza tym ni wyobrażajcie sobie, ze tak od razu po powrocie ze szpitala wskoczycie w dresik albo dżinsy, w domu koszule też sie przydadzą, bo będziecie się przecież jeszcze musiały wietrzyć."
 
reklama
ja mialam zwykla koszule nocna rozpinana na guziki prawie do pepka i bylo okay a w szpitalu mialam szpitalne. na szczescie sie nie pocilam ale bralam prysznic 2 razy dziennie ze wzgledu na odchody i rane i siusiu - inaczej nie umialam zrobic brrr

a teraz wczytuje sie w fundacje rodzic po ludzku na temat nacinania krocza i w sumie sa dosc przekonywujacy hmmm
 
Do góry