reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Torba do szpitala!

reklama
Sorga nie martw się, dołączam do grona zgłupiałych;-)
producenci robią coraz to nowe promocje, więc nigdy nic nie wiadomo:baffled:
a co do rozmiarów, to zależy od dziecka. na allegro widziałam, że ktoś sprzedaje, bo dziecko się urodziło powyżej 5kg...
 
Dziewczyny nie dajmy sie zwariować i posłuchajmy swojej intuicji a najlepiej na tym wyjdziemy.
Ostatnio w telewizji pokazywali dziecko które urodziło się z wagą o ile dobrze pamiętam 7 kg:szok: . Ale na szczęście nie zdarza się to za często:laugh2: .
 
może to właśnie mama tego "wielkoludka" 7-mio kilogramowego sprzedaje na allegro te pampersy :tak: :-D :-).
Moja znajoma urodzila prawie miesiac temu, dzidzia ważyła 3400g i ona do teraz używa tych najmniejszych pampersów.
Ja pamiętam, że też dość długo ich używałam, na pewno nie krócej niż 2 tygodnie. Ale zapasów to lepiej z tego pierwszego rozmiaru nie robić ;-)
 
A ja u juniora zaczynałam od rozmiaru mini i zużył tylko dwie paczki i tzrzeba było się przerzucić na większe :tak:

Z tym, że junior nie był kupkowym maniakiem ;-) i właściwie przez pierwsze trzy miesiące to tylko termometr :zawstydzona/y: bo inaczej nic z tego
 
to ja dorzuce sie do pieluszek - nie wiem ile opakowan ale jakis miesiac na pewno uzywalismy pampers newborn a kupka byla raz dziennie czasem co 2 3 dni (jak sie karmi piersia to dziecko moze robic kupki co kilka dni bo wsjo sie wchlania) aha waga przy urodzeniu 3680g wiec tak malo az nie ;) pozdro!!
 
Sorga to ja ci powiem. Jeżeli dzidzia nie może zrobić kupki to wkłada sie w pupkę termometr i to powinno pomóc. Niektóre dzieci męczą sie tak właśnie przez kilka miesięcy.
 
reklama
Do góry