reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

mi sie śniło ostatnio że jakiś bandzior mnie gonił a następnym razem że siedziałam na dachu wielkiego kościoła i nie mogłam zejsc bo mi brzuch przeszkadzał :sorry: nie ma to chyba zwiazku z porodem ale cos mi sie tam zaczyna chyba krecic w tej główce :baffled:
a co do spania to bioderka tez mnie bola i kolana :baffled:
ze wstawaniem jakos sobie radze ale za to jak sie przekrecam to stekam jak stara baba ;-)
 
reklama
Nocy to ja sie już prawie boję:baffled: Bolą mnie biodra i kręgosłup -krocze niemiłosiernie jak mam wstać na siku a przekręcanie się z boku na bok to katorga ale z tego co widzę to....... wszystko w normie:baffled:

A dziś śniło mi się, że mieszkałam z Bratem Pitem i Angeliną jolie i mieliśmy iść na rozdanie oscarów i Jolie pożyczyła mi sukienkę :eek::baffled: a do tego mieszkaliśmy w jakimś hangarze - a i byłam w ciąży...
 
Mju ale się usmiałam z Twojego snu :):):)
no mi też wstaje się dość ciężko ale na szczęście radzę sobie jakoś bo mąż jest w nocy nie do dobudzenia ;)
kręgosłup całkiem nieźle, krocze ok dopóki łażę tyle co po domu ale już podczas spacerów z Malym (przynajmniej raz dziennie) daje o sobie znać...
 
Moje maleństwo bedzie miało na imię Hania. Gdy w żartach zaproponowałam zmianę mąż powiedział kategorycznie NIE:no::no::no:
Następny dzieciaczek będzie Krzysiem.;-)
 
U nas niby imie już wybrane, ale wciąż mam nadzieje, że przekonam męża na jakieś inne, które bardziej będzie mi się podobało... Zobaczymy... :zawstydzona/y:
 
reklama
Ja mam problem z wyborem imienia dla malej:-( Przeszperalam 100 razy internet, wypytalam wszystkich mozliwych znajomych i rodzine o propozycje i NIC!! Moze wyda sie to smieszne ale problem urosl do takiej rangi ze jestem wsciekla jak tylko pomysle o tym.:no:

Mju tyle znakow na niebie i ziemi mowi zeby synek mial na imie Kosma ze w ogole sie dluzej nie zastanawiaj tylko idz za glosem serca. Ja i mala glosujemy za Kosma!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry