reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Toksoplazmoza

OOOOOOO nawet nie zwrocilam uwagi:szok:Niespakowana:baffled:Czekam na kuriera na rzeczy do torby, ale bylby cyrk jakbym przez weekend urodzila:dry:

Ty przynajmniej już zamówiłać co trzeba, a ja nie wiem na co czekam. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy do teminu porodu zdąże się spokować :sorry:;-)
Mąż mnie pogania z tym pakowaniem, a ja na wszystko mam czas.
To pewnie dlatego, że czuje, ze urodzę po terminie... :-(
 
reklama
ja tez mam dziewczyny skurcze i to najczesciej w nocy...ktg wykazalo jakies skurcze przedporodowe juz 2 tyg temu ale wierze ze dotrwamy do konca:)
 
mi ostatnio śni się poród, to pewnie przez to że koniec coraz bliżej i dziewczyny po woli się rozsypują ;-):-D
raz śniło mi się, że urodziłam przed terminem, więc pewnie jeszcze trochę sobie pochodzę z brzusiem-mąż cały czas mi kracze, że przenoszę :no::no::no:
 
Mi tez czesto sni sie porod...raz snila mi sie nasza dzidzia z jakims duzym znamieniem na twarzy:baffled: a raz szpital...ale tak jakos mrocznie i nieprzyjemnie...:unsure:A poza tym moje noce sa ostatnio okropne ,spac nie moge,boli mnie moja dzidzia w srodku...ze tak sie wyraze,bo wlasnie to przyszlo mi na mysl,gdy sobie przypomne co czuje w nocy lezac albo obracajac sie na drugi bok.Mam wrazenie,ze juz sie tam nie miesci i usciska na co tylko moze...:hmm:
 
Natala, mnie to akurat nie doskwiera. Ja mam problemy, żeby sie obrócic na drugi bok i wstać z łóżka. Wtedy czuję, jakby mi w kroczu wszystko rozrywało i do tego podbrzusze boli...

A co do snów, to ostatnio śniło mi się, że miałam tak duży brzuch, że nie mogłam wejść do sklepu, bo się w drzwiach nie mieściłam:-D
 
Ze wstawaniem mam problem, więc jak musze skorzystać z wc budze męża, zeby pomógł mi się zwlec :baffled:
A ogólnie śpie jak niemowle. Oby tak do samego porodu :-)
I nic mi się nie śni... To dobrze??
 
ja tez mam kłopot ze wstawaniem,az mi kości gruchocza w kroku jak wstaje,biodra mnie tez bolą,ale dlatego,że ja mam niewygodne łóżko,a co do snów nie miewam ich i niewiem czemu,bo zawsze u mnie ich sporo było
 
reklama
oj dziewzcynki, no niestety coraz gorzej z tym spaniem ,
to samo mam - problem z obroceniem, pojciem do wc, wszystko boli, niewygodnie i jeszcze mokro bo z piersi mi kapie w nocy a w biustonoszu nie mam zamiaru spac:-(
sny mam pokrecone- np ze patrze na swoj wileki brzuch i slysze ze mi dzidzius w srodku placze:szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry