reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

no to teraz ja ;-)
na imię mam Karolina, 29 lat, mieszkam w mieścinie koło Wrocławia, z wykształcenia ekonomistka, pracuję w księgowości i mam na dokładkę kadry, mąż Krzyś, informatyk, jesteśmy po ślubie prawie 5 lat 18.09, mamy synka Jasia urodził się 16.10.2006r.
uwielbiam muzykę, książki no i nie ma co się oszukiwać jestem uzależniona od internetu:-)
 
reklama
Mam na imię Joasia mam 26 lat mieszkam w woj kuj-pom. Moja obecna praca oraz hobby jest stylizacja paznokci. W zwiazku jestem już ponad 6 lat od 4 jesteśmy narzeczeństwem a 1,5 roku temu zdecydowalismy sie na slub ktory odbedzie sie za miesiac. To bedzie nasz pierwszy dzidzius o ktorego staralismy sie tylko jeden cykl ale za to dlugo wyczekiwany bo odkladalismy wszystko do slubu zeby brzuszka nie bylo widac ;-) W wolnym czasie lubie leniuchowac i bawic sie z miom piesiem Evim malym yoreczkiem oraz serfowac po necie.pozdrawiam ;-)
 
To i na mnie kolej:tak:
mam na imię Agnieszka i z moim M jestesmy małżeństwem dwa lata w maju upłynęły. Znamy się 4 lata. Poznaliśmy sie na studiach. Obecnie skończyłam pierwszy rok studiów mgr pedagogika pracy w Olsztynie. Jestem już po licencjacie z pracy socjalnej. Na razie opiekuję się dwu i pół letnim chłopczykiem (jestem nianią). Mieszkamy w Przasnyszu w małej kawalereczce. obok nas mieszkają dziadkowie M i po nich odziedziczymy większe mieszkanko i wtedty powiększymy swoje:tak:
Mój M studiuje na 5 roku teologii w Olsztynie. O dzidzię staralismy się długo i wreszcie się udało:tak::-DJesteśmy baaardzo szczęśliwi:tak:
A ponadto uwielbiam czytac, pochłaniam książki tonami. Kończe już kolekcje "Literatura w spódnicy" no i książki Grocholi sa the best. Aaa! Polecam książkę pt. " P.S. Kocham Cię":tak:
 
Witajcie Marcóweczki!
To i ja coś o sobie opowiem,
Mam na imię Irena i mieszkam we Wrocławiu, ale pochodzę z Kielc. Jestem z moim M od 7 lat a małżeństwem jesteśmy 4 rok (08.09). Z zawodu jestem trenerem ale pracuję w branży farmaceutycznej. Od 4 lat wychowuję syna mojego męża i w tym roku go adoptowałam, także w marcu będę mamusią małej dzidzi i nastolatka (Dominik ma teraz 12lat) a do tego w naszej rodzince jest kotka Zuzia i bulterier Tadzik. O maleństwo staraliśmy się pięć miesięcy. Moją pasja są zwierzęta i sport.
 
witajcie,

mam na imię Ola, jestem z Kielc, mam 27lat, pracuję jako doradca kredytowy, jesteśmy z M 4,5 roku po ślubie, mamy synka Kubusia,który 11 lipca skończył 4 latka. od marca mieszkamy w nowiutkim , wymarzonym mieszkaniu. to właśnie tu zdecydowaliśmy że jednak chcielibyśmy żeby w naszym domu pojawiła się jeszcze jedna osóbka. no i w czerwcu się udało...
 
To ja rowniez sie dopisze:tak:
Mam na imie Beata, mam 32 lata, bedzie to moje pierwsze dziecko.
Od 4 lat mieszkam w UK, pracuje w firmie elektronicznej jako kierowniczka magazynu. Poki co ukladamy sobie zycie tutaj na obczyznie, chociaz strasznie tesknie za Polska. Narazie nie planujemy powrotu, ale zobaczymy jak to zycie sie ulozy.
Z moim mezem jestesmy razem od 6 lat, slub wzielismy w zeszlym roku w sierpniu. Wiec niecierpliwie czekamy do naszej pierwszej rocznicy. ;-)
Z moich zainteresowan to lubie poczytac ale ostatnio cos zaniedbalam czytanie, za to wiecej przesiaduje na necie. Amatorsko tworze wizytowki, ulotki czyli projektowanie i wydruk, poki co dla znajomych. Ale marzy mi sie tutaj wlasna firma. Mam nadzieje ze kiedys wypali. Narazie moim najwiekszym marzeniem jest zobaczyc moja dzidziulke na usg… to czekanie tutaj naprawde dobija…pozdrawiam :-)
 
no to czas na mnie :-)
na imię mam (E)Milka mam 20 i pol latek ;-) mieszkam w Opolu. od wrzesnia zaczynam pedagogike. także jak jedna juz z was pisala zrezygnowalam dla swojego ze slubu z poprzednim mezczyzną... w sierpniu 14 bierzemy slub :tak::-) co do hobby to uwielbiam szkicowac, grac na gitarze, cykać fotki i chodzic na sapcery natomiast jesli chodzi o ksiazki to nienawidze czytac bbbrrr :-) o dzidzie staralismy sie 4 miesiace i w 4 cyklu wyszlo. zycze spokojnego ciążowania i pięknego rozwiązania :-)pozdrawiam
 
a i pracuje w branzy rowniez komputerowej bedzie niedlugo rok, sprzedaje i doradzam klientom sprzet komputerowy(od komputerow drukarek i gier po konsole) oraz fotografizny czyli aparaty kamery i wszelkiego rodzaju akcesoria...;-)
 
witam
Mam na imie Magda. Mojego M poznalam w 2002 a w 2005 (16.04) wzielismy slub. Poronilam pierwsza ciaze w 12 tyg. to bylo straszne przezycie. w styczniu 2007 urodzilam corke Maja. to byla cesarka. teraz staralismy sie 4 miesiace o rodzenstwo dla naszej kruszynki.
Siedze w domu i zajumje sie dzieckiem. obecnie zaczely sie przetwry wiec mam troszke zajecia ale oczywsice uwazam na siebie. pozdrawiam goraco wszystkie ciezarne mamusie
 
reklama
hejka:-)

Też mam na imię Magda, mam 27 lat. Pracuję w przedszkolu jako nauczycileka, jestem równiez logopedą. Uwielbiam pracę z dzieciakami, są boskie. OD ponad 1,5 roku staramy się z mężem o dzidzię. Już raz poroniłam, gdy zobaczyłam na teście dwie kreseczki byłam szczęśliwa, a zarazem pełna obaw. Dodam,że wynik testu był miom najlepszym prezentem na urodzinki:-)jaki mogłam sobie wymarzyć.
Mam nadzieję, że wspólne pogawędki na forum umilą mi ten czas oczekiwania i że wszystko będzie ok.Jak zwykle pozdrawiam;)
 
Do góry