reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

Teraz ja:-)
Mam na imię Paulina, Jestem z Raszyna( pod Warszawą).jestem mężatką od sierpnia 2009:-)
Jestesmy jednak ze sobą od 4,5 roku.
Mam 22 lata. studiuję zaocznie finanse i pracuję w firmie ubezpieczeniowej.
Moja dzdzia ma już 11 tygodni:-)

Pozdrawiam,
Pauli
 
reklama
Witam, moja pierworodna dzidzia tez ma sie zamiar urodzic w marcu przynajmniej tak twierdza lekarze :)
Ja sobie odpoczywam w Polsce i jeszcze chwilka a moj facet mnie zgalaszcze:)



 
cześć dziewczyny no więc gapa ze mnie bo napisałam pierwszego posta na marcóweczkach więc może łatwiej będzie go wkleić tutaj :-):-):-)

"cześć marcóweczki - własnie wczoraj dowiedziałam się że przyjście mojego maleństwa jest planowane na 31.03.2010 więc zapisuję się do was :biggrin2::biggrin2::biggrin2: i mam nadzieję ze mnie przyjmiecie do swego grona :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
z powodu ciąży jestem bardzo szczęśliwa tylko nie mam za bardzo czasu żeby tym szczęściem sie napawać. :zawstydzona/y:
Wróciłam do pracy po ostatniej ciąży (a że to było niedawno) to trochę mi cięzko z małą Karolką która obecnie adoptuje się do żłobka, wychodzą jej zęby i tatuś uczy ja noszenia na rączkach oooo1!!!!!!
I oto cały mój świat - mamy jeszcze psa którym trzeba się zajmować czasem więcej niż dzidzią :cool2::cool2::sorry2::sorry2:
Bedę wpadać do was jak najczęściej, ale wybaczcie mi proszę jesli nie zawsze będę na bieżąco :sorry2:
Ruchów jeszcze nie czuję a widziałam że niektóre z was już czują albo prawie czują - sama już się nie mogę doczekać :-D:-D:-D takie to fajne uczucie :tak::tak::tak:

No nic życzę wszystkim miłego wieczorku i do następnego zobaczenia - nagle poczułam chęc na dżem truskawkowy i śledzie więc lecę do lodówy bo zaraz język mi ucieknie - wiecie gdzie :-D:-D:-D "

to tyle o mnie - dodam jescze że mieszkamy obecnie w Opolu ale do teej pory mieszkaliśmy w Krynicy górskiej, więc jak będziecie chciały wyjechać z dzidziolkami na wakacje w tamte tereny to dajce znać :)
pozdrawiam ws gorąco
 
Witam
Jak widać, wszystkie zostaniemy mamusiami w marcu (piękny miesiąc swoją drogą) Mój robal teoretycznie ma zamiar się wykluć 23 marca. Daria_b252 ciesz się, że masz faceta który o ciebie dba bo mój (oczywiście cieszy się, że będzie tatusiem i nie mówię że ignoruje mój stan) uważa, że ciąża to nie choroba i nie powinna przeszkadzać mi w codziennych zajęciach domowy i pracy :-D Tak więc nadal pracuję w barze po 14 godzin dziennie, w między czasie gotuję, robię pranie i sprzątam :eek: Tyle dobrego że i ja nie lubię się nad sobą użalać więc do póki czuję się dobrze nie mam zamiaru zalegiwać na kanapie (chociaż może to nie byłby taki zły pomysł :happy:)
Pozdrawiam Mamusie i Fasolki!!!

 
reklama
Do góry