reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to co ważne: REGULAMIN, OGŁOSZENIA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
DZIEWCZYNY!

Poniewaz apel o niewpisywanie komentarzy wlasciwie nie trafil do wszystkich, to moze pozwolmy sobie na ich wpisywanie, ale nie w ten sposob ze jedno zdjecie i sto postow pod nim ze dziecko sliczne itd, bo wiemy ze wszystkie sa przepiekne :tak: ale chcialabym czasem napisac np ladna sukienka czy cos takiego ;-) rozumiecie o co mi chodzi?

Kto za reka do gory, kto przeciw w dol :-D
a ja uwazam ze takie apele powinny byc oglaszane rowniez w odpowiedznim dziale, gdzie ta cala rozmowe trzeba przekierowac i dac sie wypoiwiedziec wszystkim a nie tylko osobom korzystajacym z czatu.. wkoncu po to jest dzial "ogloszenia":sorry:
 
Przeciez apel byl na zdjeciach :eek:
wiem co masz na mysli ale właśnie powinien być tutaj...
a teraz wszyscy na dziale o zdjeciach piszą czy chcą dawać komenty czy nie i tym nie można odnaleźć zdjęć dodanych między cała rozmową..a tutaj można wkońcu dojść do porozumienia czy mają być te komentarze czy nie bo niekórzy , co nie wchodzą na chat nie zgadzają się z tą opiną..
więc mogą się równie wypowiedzieć..
wiesz o co mi chodzi??
 
Spoko, spoko ;-)

Tylko ze padla pewna propozycja na chacie, Klaudzia umiescila odpowiedni post na zdjeciach, potem i tak kazdy komenty wstawial wiec napisalam ze chyba bez sensu dalej sie tego trzymac ;-)
 
Spoko, spoko ;-)

Tylko ze padla pewna propozycja na chacie, Klaudzia umiescila odpowiedni post na zdjeciach, potem i tak kazdy komenty wstawial wiec napisalam ze chyba bez sensu dalej sie tego trzymac ;-)
no bo właśnie niektóre osoby nie miały szansy się wypowiedzieć i zgodzić z tym żeby nie pisać komentów i po porstu pisały dalej...:-D
więc uznałam że przeniosę tą rozmowę wraz z Klaudzi postem tutaj żeby każdy mgł przeczytać postanowienie i w razie czego się wypowiedzieć i poszłybyśmyt za większością...
częśc osób się już na "zdjęciach" wypowiedziało, a część nie ale po przeniesieniu tutaj można pisać tutaj co kto sądzi na ten temat ..
tak dla jasności żeby wszyscy wiedzieli co i jak:tak:
 
a propos watku zdjec;
Osobiscie jestem za forma jaka zaproponowala dziunka tzn funkcje dodawania komentarzy zostawic ale dac sobie spokoj z wychwalaniem itd bo wiadomo ze sliczne... :-)

ze nie wspomne o dyskusji pelna geba nie na temat jaka sie tam wywiazala... :sorry:
 
reklama
a propos watku zdjec;
Osobiscie jestem za forma jaka zaproponowala dziunka tzn funkcje dodawania komentarzy zostawic ale dac sobie spokoj z wychwalaniem itd bo wiadomo ze sliczne... :-)

ze nie wspomne o dyskusji pelna geba nie na temat jaka sie tam wywiazala... :sorry:

Noo przeniesc ja trzeba :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry