reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tłusta cera

Ja mam bardzo prosty sposób na przetłuszczającą się cerę. Po prostu regularnie ( nawet 3 razy dziennie ) myję twarz tonikiem i 2-3 razy w tygodniu stosuję peeling. Nie jest to duży wysiłek, a cera wygląda dużo lepiej niż przedtem. Zawsze staram się wybierać możliwie jak najlepsze kosmetyki ( i wcale nie najdroższe ), a warunek jest jeden - muszą to być kosmetyki naturalne. Zgodzę się, że ceną odbiegają trochę do pozostałych, ale nie jest z tymi cenami tak źle jak w momencie ich pojawienia się na rynku. Najczęściej kosmetyki zamawiam sobie przez internet ( leniwa jestem i nie chcę mi się łazić do sklepów ) albo chodzę do apteki juventy w CH manufaktura w łodzi bo cenowo rzeczywiście są atrakcyjni.
 
reklama
I tylko tonik i peeling przyniósł jakiś efekt? Zazdroszczę... Mi niestety to nie pomogło, myślę że dla młodszej niż moja skóry takie zabiegi są ok, ale ja już mam swoje lata :p
 
ja mogę polecic mydło szary/ biały jeleń, nie uczula i napawdę fajnie działa, skóra nie ma wyprysków oraz nie przetłuszcza się po nim. myję nim buźke rano i wieczorem - radzę spróbowac, a i można uciąc sobie małą gąbeczkę z dużej i nią nakładac mydło i mydlic twarz - taki mały peeling, a równie skuteczny.
 
Ja próbowałam kiedyś szare mydło ale potem miałam wrażenie że mie twarz śmierdzi. Ja strasznie jestem przewrażliwiona na zapachy więc jak dla mnie to odpada.
 
Oktavia a może Ty w ciąży jesteś? :p Wiesz co ja byłam ostatnio się spytać o ten urt-oil ale u mnie w aotece go nie mieli. Więc się za dużo nie dowiedziałam.
 
Już od kolejnej osoby słyszę że urt-oil świetnie działa. Chyba coś musi w tym być. Nawet miałam zamiar go kupić już jakiś czas temu ale nie mieli w aptece niestety.
 
Hehe, nie w ciązy nie jestem - przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :p a może zamów sobie urt-oil z internetowej apteki. Tam jest tego pełno.
 
Nie będę musiała zamawiać bo kupiłam w aptece. Chyba po mojej ostatniej interwencji zamówili hehe. No to się okaże czy urt-oil na prawdę jest taki dobry jak go chwalicie. Mam nadzieję że się nie zawiodę.
 
reklama
Do góry