reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy...

Gdybym miala mozliwosc to juz dawno bym zrobila :( mieszkam za granica i nie ma prywatnych badan jak w PL :( jak poprosilam lekarza rodzinnego o skierowanie na bete, to mi powiedzial,ze najpierw musze sie przebadac czy wogole w ciaze moge zajsc 😫😫😫 dodam,ze problemow nie mam poniewaz mam juz dwojke dzieci, a 4 ciaze przed urodzeniem dwojki poronilam z nieznanych przyczyn 😭
Rozniez jestem po 1 stracie ale wczesnej 5 tyg. Skoro nie można iść prywatnie to przeszłabym się do innego 🙂
 
reklama
Rozniez jestem po 1 stracie ale wczesnej 5 tyg. Skoro nie można iść prywatnie to przeszłabym się do innego 🙂
Niestety to tak tutaj nie dziala 😪😔
jesli miesiaczka sie nie pojawi to musza zrobic badanie- ciekawi mnie tylko do ilu dni po spoznionym @ testy moga wyjsc malo wiarygodne, blade itp. Czy jesli plamienie 3 dniowe mialam prawie 2 tyg temu to test juz powinien wyjsc pozytywny czy moze byc tak jak dotychczas.
 
Różnie. Przy podobnej becie jaka miałam poprzednim razem (strata) testy odrazu wychodziły ciemne. Tym razem wychodziły jako cień cienia mimo że przyrost bety był prawidłowy. Także różnie to wygląda
 
Różnie. Przy podobnej becie jaka miałam poprzednim razem (strata) testy odrazu wychodziły ciemne. Tym razem wychodziły jako cień cienia mimo że przyrost bety był prawidłowy. Także różnie to wygląda
Ile dni po spoznieniu miesiaczki robilas testy i cos wyszlo?
Kurcze,wczesniej nie pilnowalam tak ciazy i zawsze dowiadywalam sie w 6 tygodniu, ale wtedy kreski byly bardzo widoczne. Taka sytuacje mam pierwszy raz stad tyle pytan 😶
 
Ile dni po spoznieniu miesiaczki robilas testy i cos wyszlo?
Kurcze,wczesniej nie pilnowalam tak ciazy i zawsze dowiadywalam sie w 6 tygodniu, ale wtedy kreski byly bardzo widoczne. Taka sytuacje mam pierwszy raz stad tyle pytan 😶
W poprzednim cyklu byłam w ciąży. To ta ciąża stracona. Oczyszczałam się sama. Miałam poczekać na okres i sprawdzać betę aby się wyzerowala. Po ponad miesiącu dziwnie się czułam i poszłam po test. I to właśnie cień cienia które mi wychodziły.
Okazało się że moje czyszczenie płynnie przeszło w okres. Także ja nawet nie wiem kiedy miałam ten okres. Niczym się nie różniło. Skrzepy przez cały czas się pojawiały.
 
W poprzednim cyklu byłam w ciąży. To ta ciąża stracona. Oczyszczałam się sama. Miałam poczekać na okres i sprawdzać betę aby się wyzerowala. Po ponad miesiącu dziwnie się czułam i poszłam po test. I to właśnie cień cienia które mi wychodziły.
Okazało się że moje czyszczenie płynnie przeszło w okres. Także ja nawet nie wiem kiedy miałam ten okres. Niczym się nie różniło. Skrzepy przez cały czas się pojawiały.
Kurcze bardzo mi przykro 😪
3 mam kciuki,zeby teraz bylo wszystko dobrze.
Ja mam nadzieje,ze moj lekarz wykona mi ponownie badanie dla pewnosci, zeby wiedziec czego oczekiwać😶
 
Dziewczyny u mnie dzis znow cien cienia ,miesiaczki brak 😟 juz nie wiem co myslec 😶😶😶 albo mi sie wydaje,ze cos widac 😫 inna firma testu 😶 za kilka dni powtorze ponownie,chociaz wydaje mi sie,ze juz powinny byc widoczne te kreski gdyby byla ciaza 😔 w poniedzialek mija 2 tygodnie od 3dniowego plamienia😪😪😪
Przykro mi ale ja nawet cienia nie widzę
 
reklama
Dziewczyny u mnie dzis znow cien cienia ,miesiaczki brak 😟 juz nie wiem co myslec 😶😶😶 albo mi sie wydaje,ze cos widac 😫 inna firma testu 😶 za kilka dni powtorze ponownie,chociaz wydaje mi sie,ze juz powinny byc widoczne te kreski gdyby byla ciaza 😔 w poniedzialek mija 2 tygodnie od 3dniowego plamienia😪😪😪
Może masz jakieś zaburzenia, że jakieś kreski wychodzą a się nie zwiększaja?

Powtórz może we wtorek rano, będzie wtedy już pewne jak coś :)
 
Do góry