reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

reklama
Dziewczyny, a jeszcze mam takie pytanie.
Mierze sobie temperature codziennie i zawsze byla on 36-36.9, a od jakiegos czasu mam 37-37.5 i tak sie utrzymuje, o czym to moze swiadczyc? Czytalam,ze taka temperatura utrzymuje sie tylko przy owulacji 🙈
I drugie pytanie, szyjka macicy byla nisko,bardzo wyczuwalna, a od jakiegos czasu jest wysoko i mniej wyczuwalna- i czasem mam wrazenie,ze otwarta🙈 nie umiem dokladnie sprawdzac,bo zaczelam te przygode dopiero od marca- ale strasznie mnie to zastanawia 🙈
 
Dziewczyny, a jeszcze mam takie pytanie.
Mierze sobie temperature codziennie i zawsze byla on 36-36.9, a od jakiegos czasu mam 37-37.5 i tak sie utrzymuje, o czym to moze swiadczyc? Czytalam,ze taka temperatura utrzymuje sie tylko przy owulacji 🙈
I drugie pytanie, szyjka macicy byla nisko,bardzo wyczuwalna, a od jakiegos czasu jest wysoko i mniej wyczuwalna- i czasem mam wrazenie,ze otwarta🙈 nie umiem dokladnie sprawdzac,bo zaczelam te przygode dopiero od marca- ale strasznie mnie to zastanawia 🙈
Jeśli temperatura Ci wzrosła od jakieś dnia, tzn że owulacja wystąpiła. Jak się utrzymuje podniesiona to dobrze, zwiastuje ciaze. Dopóki nie spadnie jest git :)
Tylko mierzysz zawsze rano?
W tym samym miejscu?
I od kiedy masz wyższa? Ile dni?

Szyjka jak jest wysoko to dobrze, ale też trzeba sprawdzać zawsze o tej samej porze :)
Musi być zamknieta. Jednak jak już rodziłam, to syzka też się zmienia. 👌

Teraz już odpuść sobie badania szyjki, lepiej czekaj na wynik w cierpliwości;)
 
Jeśli temperatura Ci wzrosła od jakieś dnia, tzn że owulacja wystąpiła. Jak się utrzymuje podniesiona to dobrze, zwiastuje ciaze. Dopóki nie spadnie jest git :)
Tylko mierzysz zawsze rano?
W tym samym miejscu?
I od kiedy masz wyższa? Ile dni?

Szyjka jak jest wysoko to dobrze, ale też trzeba sprawdzać zawsze o tej samej porze :)
Musi być zamknieta. Jednak jak już rodziłam, to syzka też się zmienia. 👌

Teraz już odpuść sobie badania szyjki, lepiej czekaj na wynik w cierpliwości;)
No wlasnie juz jakies 3 tygodnie jest powyzej 37 stopni i tak sie utrzymuje do dzis 🙈 Przed ta temperatura byla ona miedzy 36-36.9. Sprawdzam codziennie o tej samej godzinie, czyli o 6 i zawsze rano, czasem dodatkowo sprawdzam na wieczor kolo 20 i nic sie nie zmienia- caly czas powyzej 37 stopni.

Szyjke sprawdzam tez codziennie o tej samej godzinie i od kilkunastu dni zauwazylam,ze sie uniosla i jest wyczuwalna,ale nie tak jak wczesniej. Wczesniej mialam wrazenie,ze zaraz wyjdzie na zewnatrz 🙈
Jednak mam wrazenie,ze jest otwarta- a moze mi sie tylko wydaje 🤣
Czyli jak juz jestem w ciazy to nie powinnam kontunuowac tego?
 
No wlasnie juz jakies 3 tygodnie jest powyzej 37 stopni i tak sie utrzymuje do dzis 🙈 Przed ta temperatura byla ona miedzy 36-36.9. Sprawdzam codziennie o tej samej godzinie, czyli o 6 i zawsze rano, czasem dodatkowo sprawdzam na wieczor kolo 20 i nic sie nie zmienia- caly czas powyzej 37 stopni.

Szyjke sprawdzam tez codziennie o tej samej godzinie i od kilkunastu dni zauwazylam,ze sie uniosla i jest wyczuwalna,ale nie tak jak wczesniej. Wczesniej mialam wrazenie,ze zaraz wyjdzie na zewnatrz 🙈
Jednak mam wrazenie,ze jest otwarta- a moze mi sie tylko wydaje 🤣
Czyli jak juz jestem w ciazy to nie powinnam kontunuowac tego?
Nie wiem czy można kontynuować, czy nie. Mi lekarz u którego się starałam, że po lepiej już nie dotykać. Lekarz i tak Cię bada, a jest wzmożona możliwość infekcji no i jak coś tam się kluje to niech się mocno tam trzymma☺️

Wyniki już są? :)
 
Nie wiem czy można kontynuować, czy nie. Mi lekarz u którego się starałam, że po lepiej już nie dotykać. Lekarz i tak Cię bada, a jest wzmożona możliwość infekcji no i jak coś tam się kluje to niech się mocno tam trzymma☺️

Wyniki już są? :)
Aaa rozumiem, to juz wiecej nie bede nic dotykac 😂🙈
Wlasnie odebralam wynik,ktory dzis wynosi 60,06🥰🥰🥰 skoro rosnie to chyba fasolka sie rozwija 😊 w poniedzialek ide powtorzyc znow- wizyte do ginekologa mam zaplanowana na 28 lipca 😁
 
Dziewczyny odebralam dzis wynik- ktory wynosi 60.06🥰 lekarz uwaza,ze to nadal malo, ale skoro rosnie to chyba fasolka rosnie 😊 mam zaplanowana wizyte u ginekologa na 28 lipca🥰🥰🥰
 
reklama
Jutro powtorze 🙈 chyba codziennie bede powtarzac 🙈 ten byl z wieczora,wiec pewnosci nie ma :( czy po czasie moze sie pojawic kreska mimo braku ciazy? Czy nie powinna sie wogole pojawic?
Dziekuje🤗🤗🤗
Niestety ale po długim czasie mi test przekłamał , zrobiłam w południe , nie było nic a wieczorem zobaczyłam druga kreskę myślałam ze zwariuje , ciąży brak :(
 
Do góry