reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

Madzia trzymam kciuki za Ciebie mocno, trzeba wierzyć, beta może jeszcze mocno wystrzelić, spokojnie, na początku to są małe wartości najpierw 2 potem 4 następnie 8 potem 16 to już jest zobacz ile dni jak co dwa dni by miała się podwajac. Musisz teraz być cierpliwa i nie robić już testów najlepiej tylko czekac
Nie chce juz [emoji17] juz wystarczy mi stresu, zobacze bete w czwartek [emoji25]
 
reklama
Madzia trzymam kciuki za Ciebie mocno, trzeba wierzyć, beta może jeszcze mocno wystrzelić, spokojnie, na początku to są małe wartości najpierw 2 potem 4 następnie 8 potem 16 to już jest zobacz ile dni jak co dwa dni by miała się podwajac. Musisz teraz być cierpliwa i nie robić już testów najlepiej tylko czekac
Testow juz nie bede robic, bo przez to do glowy dostaje bardziej. Poczekam do czwartku- co ma byc to bedzie 😪😪😪
Otrzymalam recepte na PL leki- mam nadzieje,ze mi pomoga.
 
Dzisiejszy test wyglada tak 🥰
jednak ta dziesiejsza beta da mi 100% potwierdzenia,ze jest lepiej i moja fasoleczka rosnie 🤗
 

Załączniki

  • 20200625_191936.jpg
    20200625_191936.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry