reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

reklama
No oby. Właśnie myslalm, że Ty dzisiaj masz wynik. I już się wystraszyłam, że nie piszesz.
A miałaś sikancow nie robić:)
Widzę, że Tu taka niecierpliwa jak ja 🙈
Nie,nie badania dzis wynik jutro.
Nie pisalam, bo jak zobaczylam te kreski to dostalam takiego powera, ze caly dom wypucowalam 😂😅🤣
Mialam nie robic,ale ciekawosc byla silniejsza i maz mnie zmotywowal, bo chodzi od rana i mi mowi, ty jakas inna jestes, tak jakby sie zmieniasz hahaha😂 moze sprawdzisz ostatni raz czy ta nasza fasolka kielkuje 😂😊
Wiec zrobilam test o czulosci 25mlU/ml a tu taka niespodzianka 😁
Jednak czekam na ta bete z niecierpliwoscia i gdzies ten strach mam, ale skoro testy takie wychodza to musi byc dobrze,nie wyobrazam sobie inaczej🥰
 
reklama
Do góry