reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

reklama
Oby tak bylo 🤗 kurde mam tak mieszane uczucia 🙈 a najgorsze jest to,ze objawy mam na typowa miesiaczke 🙈 w poprzednich ciazach nic mi nie bylo i nawet nie zwracalam tak uwagi,ze @ nie mam- dopiero jak minelo 6 tygodni to robilam test, bez niego ani bym nie wiedziala,ze w ciazy jestem 🙈
No jutro już będzie wisdomo:)
 
reklama
Osz to tak jak moja prawie że:)
Teraz 30 skończy 11miesiecy, a starsza ma 7lat:)

Szybko się zdecydowaliście na 3, ja jeszcze napewno nie :)
O ile kiedyś wogole :)
Jak starsza zareagowala na mlodsza corcie po urodzeniu? Nie byla zazdrosna?
Ja zawsze chcialam miec 2, ale chlopca i dziewczynke😁 to ze trafily sie 2 dziewczynki, to postanowilismy,ze do 3 razy sztuka i moze trafi sie synus 😁 no ale z biegiem czasu stwierdzilismy,ze nie wazne czy chlopiec czy dziewczynka, aby bylo zdrowe i zeby sie udalo :) a szybko, bo nie chce zbyt duzej roznicy wieku- chcialabym odchowac i na starosc miec spokoj 😁😁 jeszcze mam swoje plany,ktore chcialabym realizowac po odchowaniu dzieciaczkow hihi
 
Do góry