reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy pozytywne usg

Jeśli jutro masz bete to nie widzę sensu, wyniki bedziesz miec dla siebie owszem, ale nie znasz wyników pierwszej bety wiec nie masz jak sie odnieść do tego. Szkoda ze wizyta tak późno u lekarza.
Ona sama mi tak ustaliła ta wizyte i jeszcze powiedziała że za szybko to może być skoro nie widzi nic na usg.. ale okej
 
reklama
Wizyte mam w czwartek I wtedy będę wiedzieć chyba. Ale zastanawiam się czy nie zrobić sobie Beta prywatnie żeby sprawdzić sobie wcześniej
Pewnie w przychodni pracuje twój gin, wiec może zadzowń lub podejdź do rejestracji, aby CI powiedzieli/dali te wyniki. Powiedz, że bardzo się stresujesz, masz krwawienie, chcesz wiedzieć po prostu czy prawidłwo beta rośnie itd.
 
Ona sama mi tak ustaliła ta wizyte i jeszcze powiedziała że za szybko to może być skoro nie widzi nic na usg.. ale okej
Na usg oczywiście, że będzie za szybko, ale wtedy jak najszybciej powinny byc zrobione beta i prog aby ew włączyć leki. Bo na usg to dopiero przy becie minimum 1000, przy dobrym sprzęcie.
 
A możesz te wyniki odebrać osobiście i zanieść do lekarza? Może pomiędzy pacjentkami ?
Ja bym zrobiła bete jutro i prog i powtórzyła w srode, widziałabym czy jest przyrost, jaki prog.
 
Jeśli jutro masz bete to nie widzę sensu, wyniki bedziesz miec dla siebie owszem, ale nie znasz wyników pierwszej bety wiec nie masz jak sie odnieść do tego. Szkoda ze wizyta tak późno u lekarza.
Dostałam tylko wszystkie witaminy tj.kwas foliowy itd, mam to przyjmować i czekać na następną wizyte
 
Zawsze możesz podejść do labo aby podali Ci wyniki, z pewnością nie będą robić problemu.
Następnym razem przy badaniu poproś Panie aby dały Ci kod do śledzenia wyników na necie , tak tych kodów jest o 2/3wiecej i Panie je wyrzucają lub ewentualnie zrób zdjęcie kodu
 
Myślicie ze może być coś nie tak? Skoro mam to plamienie? Bo ja kompletnie nie wiem o co może chodzić
 
Zawsze możesz podejść do labo aby podali Ci wyniki, z pewnością nie będą robić problemu.
Następnym razem przy badaniu poproś Panie aby dały Ci kod do śledzenia wyników na necie , tak tych kodów jest o 2/3wiecej i Panie je wyrzucają lub ewentualnie zrób zdjęcie kodu
Beta wyszła mi dzisiaj 22,9
 
reklama
Do góry